Menu Zamknij

Verbatim prezentuje mikro-urządzenia do mobilnego przechowywania, udostępniania i przesyłania strumieniowego danych

Verbatim rozszerzył ofertę pamięci masowych o trzy przyjazne dla kieszeni gadżety, które pozwolą na przechowywanie, udostępniane i przesyłanie danych za pomocą dogodnych, szybkich połączeń pomiędzy urządzeniami, takimi jak tablety, smartfony i notebooki iOS lub Android.

MediashareWirelessMini_Open1„Jednym z najczęstszych zarzutów pod adresem smartfonów i tabletów Apple oraz Android jest stosunkowo niska pojemność wewnętrznej pamięci masowej, wbudowanej w podstawowe modele. Dodanie gigabajtów może okazać się trudne, zwłaszcza podczas podróży lub w sytuacji braku dostępu do połączenia internetowego. Najnowsza seria kompaktowych pamięci masowych od Verbatim zapewnia firmom i użytkownikom indywidualnym wygodny i niedrogi sposób rozszerzenia pojemności bez konieczności inwestowania w smartfony lub tablety o wyższej specyfikacji” – powiedział Chris Chalder, EUMEA Business Development Manager w Verbatim.

MediaShare Wireless Mini

Verbatim MediaShare Wireless Mini to miniaturowa wersja lekkiego urządzenia Wi-Fi do strumieniowego przesyłania danych, który został z sukcesem wprowadzony na rynek w 2014 roku. Po włożeniu karty micro SD do urządzenia, staje się ono bezprzewodową pamięcią USB, pozwalającą na backup i transfer danych. Wbudowany nadajnik Wi-Fi pozwala użytkownikom na dostęp do zawartości karty micro SD oraz dzielenie i przesyłanie strumieniowe danych (zdjęć, muzyki i wideo) do maksymalnie 5 urządzeń (takich jak tablety/smartfony iOS czy Android) jednocześnie. Po pełnym naładowaniu poprzez wbudowane złącze USB, gadżet zapewnia do 3 godzin ciągłego użytkowania i może być również ładowany w trakcie używania. Dostępne wideo: https://youtu.be/r_Fr10I5taI

iStore'n'GoLightningDrive2iStore ‚n’ Go Lightning Drive 
iStore ‚n’ Go Lightning Drive  jest wytrzymałym napędem flash w metalowej obudowie, który umożliwia rozszerzenie pamięci Apple iPhone, iPod i iPad za pośrednictwem złącza Lighting. Dostępny w pojemnościach 16GB, 32GB i 64GB, produkt pozwala na dostęp, tworzenie kopii zapasowych i udostępnianie danych pomiędzy komputerem PC wyposażonym w port USB oraz urządzeniem mobilnym Apple – zwłaszcza wtedy, gdy połączenie internetowe jest niedostępne. Gadżet jest wyposażony w smycz przymocowaną do nasadki ochronnej i może być wygodnie zawieszony na breloku do kluczy.

Store'n'GoDualUSBFlashStore ‚n’ Go Dual USB Flash Drive

Nowy Verbatim Store ‚n’ Go Dual USB Flash Drive 16GB potrafi szybko i łatwo przesyłać pliki między laptopem lub urządzeniem mobilnym, posiadającym złącze typu USB-C oraz innym laptopem lub PC wyposażonymi w złącze USB-A, bez konieczności połączenia WiFi. Użytkownicy mogą natychmiast dodać 16GB, 32GB lub 64GB do tabletu lub smartfona z USB-C, otrzymując w ten sposób dodatkową pamięć na zdjęcia, filmy czy aplikacje. Prosta zmiana ustawień na telefonie komórkowym pozwala również na nagrywanie wideo i zapisywanie zdjęć oraz muzyki bezpośrednio na napędzie USB. Podobnie jak w przypadku iStore ‚n’ Go Lightning Drive, gadżet jest wyposażony w smycz i może być zawieszony na breloku do kluczy.

Ceny i dostępność
Nowe mikro-urządzenia od Verbatim będą dostępne w całej Europie od sierpnia 2016r. Verbatim MediaShare Wireless Mini kosztuje około 119 PLN. Ceny Verbatim iStore ‚n’ Go Lightning wynoszą  169 PLN za 16GB, 219 PLN za 32GB oraz 259 PLN za 64GB. Natomiast Verbatim’s Store ‘n’ Go Dual USB Flash Drive kosztuje 89 PLN, 129 PLN, 199 PLN odpowiednio za pojemności 16GB, 32GB i 64GB.

Podziel się na:
  • PDF
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *