Menu Zamknij

Nowy arsenał gracza od Ravcore – myszy Blizzard i Sirocco oraz uchwyt na kabel

Ravcore prezentuje dwie nowe myszy gamingowe i HUB USB 3.0, pełniący jednocześnie funkcję uchwytu na kabel myszy (tzw. mouse bungee). Blizzard to model dla najbardziej wymagających – sensor AVAGO 9800, regulacja wagi gryzonia, programowalne klawisze i profile makro. Sirocco spodoba się tym, którzy lubią delikatne kształty i cenią dobrą jakość w niewysokiej cenie. Natomiast CruX, czyli HUB z funkcją podtrzymywania kabla myszy, stanowi doskonałe uzupełnienie akcesoriów prawdziwego gracza.

Ravcore CruX (3)Mysz Blizzard

Blizzard oferuje wszystko, czego może oczekiwać od gryzonia zaawansowany gracz. Sensor laserowy AVAGO 9800 zapewnia maksymalną precyzję, a regulowana rozdzielczość i częstotliwość odświeżania oraz programowalne klawisze umożliwiają dostosowanie myszy do indywidualnych preferencji i ulubionych gier. Blizzard oferuje 4 tryby rozdzielczości w zakresie od 1000 do aż 8200 DPI, których konkretne poziomy można samodzielnie ustawiać. Zestaw 3 ciężarków, wkręcanych w podstawę myszy za pomocą dedykowanego klucza, pozwala dopasować wagę myszy, wybierając jeden spośród 5 poziomów wagi urządzenia między 145 a 160 gramów. Dedykowane oprogramowanie umożliwia użytkownikowi przypisanie określonych funkcji do wybranych klawiszy oraz ustawienie makr zgodnie z potrzebami. Blizzard to nie tylko precyzja, ale także szybkość – częstotliwość skanowania 12000 FPS, maksymalna szybkość ruchu 150 IPS, częstotliwość próbkowania 125Hz-1000Hz oraz przyspieszenie 30G.

Mysz Blizzard wyróżnia się również eleganckim wyglądem i komfortem użytkowania. Kolor podświetlenia można wybrać z pełnej palety barw, ustawić jego poziom jasności i wybrać efekty świetlne. Można także całkowicie je wyłączyć. Ergonomiczna budowa jest zaprojektowana z myślą o praworęcznych graczach. Wielożyłowy przewód w oplocie z pozłacanym złączem USB zapewnia wysoką trwałość.

Mysz Sirocco

Sirocco charakteryzuje się delikatnymi rysami i opływowym kształtem, oferując jednocześnie gamingowe funkcje, takie jak np. programowalne klawisze i profile makro. Dedykowane oprogramowanie jest proste w obsłudze i pozwala przypisać wybrane funkcje do poszczególnych klawiszych oraz ustawić makra. Mysz wyposażona jest w optyczny sensor AVAGO 3050 o rozdzielczości 4000 DPI i oferuje częstotliwość próbkowania 125Hz-1000Hz oraz przyspieszenie 20G. Kolor podświetlenia – zmieniający się wraz z rozdzielczością DPI – można dobierać dla każdego poziomu DPI z bogatej RGB oraz regulować jego natężenie (od 5% do 100%).

HUB USB 3.0 CruX

Ravcore CruX to czteroportowy HUB USB 3.0 z zewnętrznym zasilaczem sieciowym oraz funkcją  podtrzymania kabla myszy (tzw. mouse bungee). Dzięki 4 portom USB 3.0 umożliwia nie tylko jednoczesne podłączenie słuchawek, myszy, kamery PC czy innych akcesoriów bez plątaniny kabli ciągnących się od komputera, ale także zapewnia szybki transfer danych w przypadku podłączenia pamięci przenośnej, dysku zewnętrznego czy smartfona. CruX jest wyposażony w zewnętrzny adapter 230V podłączany bezpośrednio do gniazdka sieciowego, co zapobiega obciążeniu portu USB w komputerze. Wygodną funkcją dla graczy jest mouse bungee, czyli elastyczne ramię podtrzymujące kabel myszy, dzięki któremu przewód nie będzie się plątał i przeszkadzał nawet podczas najbardziej emocjonujących rozgrywek.

Myszy Ravcore Blizzard i Sirocco oraz HUB CruX właśnie wchodzą do sprzedaży. Wszystkie produkty Ravcore, po zarejestrowaniu na ravcore.com, objęte są przez 12 miesięcy od daty zakupu rozszerzoną gwarancją door-to-door – wszelkie niedogodności i koszty związane z obsługą serwisową producent bierze na siebie. Wystarczy zgłosić potencjalny problem, a Ravcore zajmie się resztą.

Podziel się na:
  • PDF
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *