Menu Zamknij

Podwójne doznania multimedialne – premiera smartfona Wiko ROBBY

Francuska firma Wiko przygotowała smartfon dla wielbicieli niezwykłych doznań multimedialnych. Wiko ROBBY to urządzenie wyposażone w dwa głośniki i technologię Auro-3D® służącą do uzyskania efektu trójwymiarowego dźwięku. Dla równowagi ROBBY posiada także dwa mikrofony, dzięki którym odebranie telefonu będzie możliwe z obu stron. ROBBY został wyposażony w 5,5-calowy wyświetlacz wykonany w technologii IPS z pełną laminacją. Jego nawigację ułatwi użytkownikom tryb One hand. Wiko ROBBY pojawi się na rynku w pięciu szykownych wariantach kolorystycznych.

Wiko_ROBBY_bleen_compo-2Znakomity dźwięk!

ROBBY posiada podwójne głośniki, które w pełni oddają możliwości technologii Auro-3D®. Wyłaniający się z nich trójwymiarowy dźwięk, pozwala zanurzyć się w świecie filmu i muzyki. Dzięki zwiększonym basom brzmienie jest głębsze i pełniejsze. Z kolei system uwydatniania głosów zapewnia wysoką jakość połączeń telefonicznych. Technologia jest kompatybilna ze wszystkimi funkcjonalnościami i aplikacjami, co pozwala maksymalnie wykorzystać możliwości urządzenia.

Smartfon posiada również dwa mikrofony, pozwalające zapomnieć użytkownikowi, z której strony trzyma telefon, gdy chce odebrać połączenie. Ekran i intuicyjna nakładka Wiko UI dostosują się automatycznie, a jakość połączeń nie ulegnie zmianie.

Znakomita jakość obrazu!

Wiko ROBBY wyróżnia duży ekran o rozdzielczości 5,5 cali. Wykorzystane w nim technologie IPS i pełnej laminacji zapewniają wysoką jakość wyświetlanych obrazów i treści. Technologia IPS sprawi, że zdjęcia będą wyraźne bez względu na kąt patrzenia. Z kolei o poziom ich ostrości i kontrastu dba technologia pełnej laminacji. Ekran o dobrych parametrach ożywi także zdjęcia wykonane głównym aparatem o rozdzielczości 8MPx. Nie mniejszych doznań dostarczy fanom selfie przedni aparat 5MPx z fleszem. Uwiecznione na zdjęciach niezapomniane chwile z nocnych eskapad będą doskonale widoczne mimo słabego oświetlenia. Natomiast przeglądanie galerii zdjęć na smartfonie ułatwi tryb One hand, który za jednym muśnięciem palca pozwala zmniejszyć ekran. Szczególnie tryb ten docenią osoby nieprzyzwyczajone do dużych rozmiarów telefonu, gdyż w łatwy sposób będą w stanie zamknąć aplikacje lub przewijać otwarte zakładki.

Znakomite dodatki!

Wiko ROBBY intryguje swoim wyglądem, a gładko wyprofilowane linie tylnej obudowy sprawiają, że telefon dopasowuje się do dłoni. Dodatkowo charakteru dodaje mu aluminiowe wykończenie w pięciu oryginalnych odsłonach kolorystycznych (stalowej, złotej, bleen*, limonkowej i różowo-złotej).

ROBBY mieści w sobie liczne funkcjonalności. Intuicyjna nakładka Wiko UI z funkcją optymalizacji zużycia energii ułatwi użytkownikom wydajne korzystanie z baterii, skrótów telefonu czy pobieranie ciekawych aplikacji. Wiko ROBBY przechowa liczne pliki we wbudowanej pamięci wewnętrznej o pojemności 16 GB, którą można rozszerzyć do 80 GB dzięki karcie micro SD. A o jego płynną pracę zadba procesor Quad Core 1.3GHz i system Android Marshmallow.

Wiko Robby będzie dostępny w cenie 499zł.

*Kolor bleen – charakterystyczny dla marki Wiko zielono-niebieski odcień.

Podziel się na:
  • PDF
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *