Menu Zamknij

AutoRadar w AutoMapie. Dowiedz się, gdzie jest zagrożenie i powiadom innych!

Oto najważniejsza aktualizacja AutoMapy w tym roku. AutoRadar – system wymiany informacji o patrolach, radarach, wypadkach i punktach kontroli drogowej już dostępny dla użytkowników AutoMapy!

autoradariam2AutoRadar w AutoMapie to narzędzie dla kierowców służące wymianie informacji drogowych. Dzięki niemu użytkownicy AutoMapy mogą przekazywać informacje m.in o tym, gdzie znajduje się kontrola drogowa, gdzie zwolnić, aby nie zapłacić mandatu a także poinformować innych o wypadkach i fotoradarach.

– „AutoMapa dostarczyła polskim kierowcom rozwiązanie kompletne. Najlepsza i najpopularniejsza w Polsce nawigacja zawierająca wszystkie niezbędne informacje drogowe takie jak dane o korkach, remontach i objazdach, informacje o patrolach czy miejscach kontroli znajdują się w jednej aplikacji. Największa w Polsce baza użytkowników rozwiązuje główny problem tego typu systemów, czyli liczbę korzystających z niego osób. Po automatycznym pobraniu aktualizacji wszyscy dotychczasowi użytkownicy AutoMapy dla systemów Android i iOS otrzymają dostęp do AutoRadaru i staną się częścią największego w Polsce systemu informacji drogowej”. – powiedział Janusz M. Kamiński, szef PR i marketingu AutoMapy.

Użytkownicy, którzy nie posiadają licencji AutoMapy mogą również skorzystać ze wszystkich funkcji AutoRadaru. AutoMapa pozwala na korzystanie z tej funkcji całkowicie za darmo – bez konieczności posiadania licencji.

Aby skorzystać z AutoRadaru w AutoMapie wystarczy pobrać aktualizację aplikacji z Google Play lub App Store.

Podziel się na:
  • PDF
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *