Menu Zamknij

Rusza aplikacja Głodny w Trasie

Do sklepu Google Play trafiła nowa aplikacja Głodny w Trasie, czyli lokalizator restauracji znajdujących się przy drogach krajowych i autostradach w Polsce. Jest to wygodne rozwiązanie dla kierowców, ponieważ nie wymaga stałej obsługi. Dodatkowo program wspiera wyłącznie polskich restauratorów, a zagraniczne sieci nie są w nim uwzględnione.

logo_glodny-w-trasieGłodny w Trasie to nowa aplikacja działająca na systemie operacyjnym Android. Została zaprojektowana tak, aby każdy użytkownik, niezależnie czy jest to pasażer czy kierowca, mógł w krótkim czasie zlokalizować odpowiednią restaurację.

Jak działa? Pierwszym krokiem jest założenie konta – cały proces można znacznie usprawnić łącząc się ze swoim profilem Facebook. Po drugie, należy wybrać indywidualne opcje wyszukiwania. Jeśli podróżujący jest karmiącą mamą, wegetarianinem, lub posiada psa to poprzez wybór preferencji może odnaleźć restauracje, które odpowiadają jego potrzebom.

Zabawa zaczyna się, gdy po wyborze preferencji po prostu wyłączymy aplikację. Dzięki notyfikacjom push program będzie powiadamiał nas o zbliżającej się restauracji oraz wyświetlał informacje o aktualnych promocjach i ofertach przygotowanych dla użytkowników. Wystarczy tylko, że lokalizacja urządzenia jest włączona. Co ważne informacja pojawi się także, gdy obecnie korzystamy np. z nawigacji. Rozwiązanie jest zatem idealne dla kierowców, którzy nie mogą (i nie powinni) poświęcać uwagi żmudnemu poszukiwaniu miejsca na obiad.

Głodny w Trasie to przede wszystkim inicjatywa patriotyczna. W jej działaniu nie zostały uwzględnione zagraniczne sieci restauracyjne, które wyraźnie dominują przy polskich drogach. To także chęć odczarowania nużącej podróży, której jedynym przerywnikiem jest hamburger z frytkami. Dzięki stale aktualizowanym przez restauratorów ofertom, każdy Głodny może wybrać miejsce skrojone do jego potrzeb – bez długich poszukiwań i wypatrywania przydrożnych bilboardów.

Aplikacja dostępna jest w sklepie Google Play od 19 września i jest całkowicie bezpłatna.

W ręce użytkownika trafia wersja beta (testowa), a jej twórcą jest spółka Lemonbox. Więcej informacji na temat aplikacji można znaleźć na stronie www.glodnywtrasie.pl oraz na profilu facebook.com/glodnywtrasie/

Podziel się na:
  • PDF
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *