Menu Zamknij

Słuchawki Ravcore Dynamite – eksplozja dźwięku

Gdy jesteś pochłonięty grą, każdy szczegół jest ważny. Kroki przeciwnika za plecami. Odgłosy deszczu. Dźwięk pracującego silnika. Muzyka nadająca odpowiedni klimat. Ravcore to wie. Nowe słuchawki Ravcore Dynamite oferują system dźwięku przestrzennego 7.1, funkcję wibracji, atrakcyjne podświetlenie i regulowany, wygodny mikrofon.

ravcore-dynamite_1System dźwiękowy w technologii Virtual Surround 7.1 zwiększa realizm gry i w połączeniu z dedykowanym oprogramowaniem umożliwia dostosowanie kontroli czułości dźwięku oraz natężenia basów do indywidualnych preferencji. Można także tak skonfigurować ustawienia, aby np. lepiej słyszeć, co się dzieje za Twoimi plecami. Funkcja wibracji dodatkowo intensyfikuje wrażenia i pozwala naprawdę poczuć każdą eksplozję czy uderzenie magii.

Słuchawki są wyposażone w wyciągany, elastyczny mikrofon z regulacją długości i pozycji oraz kontroler audio na kablu. Cechują się także ergonomiczną budową i zapewniają uczucie komfortu nawet przy wielogodzinnych rozgrywkach. Wyróżnia je charakterystyczna czarno-czerwona kolorystyka oraz krwiste podświetlenie nauszników i kontrolera audio (które można w razie potrzeby szybko wyłączyć jednym przyciskiem).

Słuchawki Ravcore Dynamite są juz dostępne w sprzedaży. Wszystkie produkty Ravcore, po zarejestrowaniu na ravcore.com, objęte są przez 12 miesięcy od daty zakupu rozszerzoną gwarancją door-to-door – wszelkie niedogodności i koszty związane z obsługą serwisową producent bierze na siebie. Wystarczy zgłosić potencjalny problem, a Ravcore zajmie się resztą.

Specyfikacja:

Czułość 105dB+/-3dB
Długość przewodu (m) 2,2
Liczba kanałów Wirtualne 7.1
Impedancja (Ohm) 32
Kolor czarno-czerwony
Mikrofon Tak
Pasmo przenoszenia (Hz – kHz) 16 – 20
Regulacja głośności Tak
Średnica przetwornika (mm) 50mm
Złącze USB
Podświetlenie Tak
Rodzaj słuchawki Nauszne

 

Podziel się na:
  • PDF
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *