Menu Zamknij

Play wycofuje z oferty pakiet 30 za 10 zł

Nie będzie już można aktywować pakietu 30 za 10 zł w ofercie Play Fresh- poinformował na swoim blogu Marcin Gruszka, rzecznik sieci Play.  Promocja choć nie była reklamowana, ale mimo to cieszyła się sporym zainteresowaniem. Na razie nie wiadomo, czy i na jakich zasadach pojawi się nowa promocja. Nieoficjalnie mówi się, że nowa oferta dopiero pojawi się w kwietniu.

 

– Promocję stworzyliśmy dla wybranej grupy klientów, dla tych, których chcieliśmy zachęcić do ponownego aktywnego używania konta, nie dla wszystkich. Pisałem zresztą o tym w lakonicznym wpisie na blogu w pażdzierniku 2010.

Oczywiście nie mogliśmy zabronić innym użytkownikom korzystania z tego rozwiązania. Nie reklamowaliśmy go jednak celowo. Pakiet tak się podobał, że używało go coraz więcej klientów. Przy okazji sporo osób nadużywało tego pakietu w sposób sprzeczny z naszymi zasadami. Byli tacy, którzy na masową skalę sprzedawali te kody. Mnóstwo osób miało też do nas o to pretensje, że musiały zapłacić za coś co później okazywało się być darmowe. Ostatnio, o czym zresztą sporo osób tutaj pisało, proceder ten nasilił się. Postanowiliśmy zakończyć to radykalnie. Moim prywatnym zdaniem zbyt radykalnie. Osobiście jestem zwolennikiem informowania Was o takich zmianach chociaż dzień wcześniej – czytamy na blogu Marcina Gruszki. 

Więcej: http://blogplay.pl/2012/01/30-za-10/

Podziel się na:
  • PDF
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik

2 Komentarze

  1. gosc

    Juz bez przesady z tym ze zlikwidowano kody przez to ze ktos bral kase za ich sprzedaz na allegro. Czy w naszym kraju KOREPETYCJE to naduzycie? Wiedza kosztuje i czasem trzeba za nia zaplacic! Sprzedaz kodow na allegro w ten wlasnie sposob traktuje jako sprzedaz wiedzy i W ZADEN sposob nie narusza to ani postanowien promocji ani regulaminu swiadczenia uslug telekomunikacyjnych przez play. Wiec po prostu pakiet przestal sie oplacac wiec go zdjeto – wszyscy o tym wiedza.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *