Menu Zamknij

T-Mobile szuka nowego szefa biura prasowego – Zbigniew Lazar odwołany przez zarząd ze stanowiska

Sieć T-Mobile wraz z początkiem stycznia odwołała decyzją zarządu ze stanowiska Zbigniewa Lazara, który odpowiadał za działania public relations w spółce PTC. Rozpoczęła się rekrutacja. Powodów odejścia nie komentuje operator. Pełniącym obowiązki szefa biura szefa prasowego został Andrzej Pomarański, najbliższy współpracownik Lazara.

 

 

Ogłoszenie rekrutacyjne pojawiło się w poniedziałek na łamach serwisów  rekrutacyjnych – dostępne jest na przykład tutaj  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Podziel się na:
 • PDF
 • Facebook
 • Google Bookmarks
 • Twitter
 • Wykop
 • Śledzik

14 Komentarzy

 1. Damian

  Specjalista?! Tak: Mobbing, zastraszanie dziennikarzy/ współpracowników. T-Mobile tylko zyska, bo to się działo wokół tego operatora i działu PR to żenada.

  • Ewa

   Amen. Mało kto ma odwagę napisać/ powiedzieć że tak było. Ze względu na właśnie zastraszanie, mobbing, „wilcze listy” ciągnące się za osobami, które odważyły się postawić, wysyłanie takich osób na przymusowe urlopy. Odważniejsi nawet pisali skargi do kadr/ Związku zrzeszającego PRowców i stojącego na straży „etyki”. Dziwnym trafem nie przynosiły skutku, bo ludzie wycofywali się ze składanych w kuluarach obietnic wystąpienia w roli świadków w przypadku ewentualnych rozpraw sądowych.

   Zastraszenie dziennikarki z Money.pl, nie zabieranie określonych dziennikarzy na wyjazdy jako próba „skruszenia”?! O praktykach wobec pracowników, szczególnie kobiet, nie wspominając. Policzcie ile osób pracowało wcześniej w Biurze Prasowym a ile obecnie. Jak funkcjonowało biuro prasowe wcześniej i jakie były efekty jego pracy, a co się dzieje w mediach na temat firmy od paru lat.

   Odbywały się nawet próby nagrywania „rozmów” (wrzasków i gróźb) z panem Zbigniewem, niestety nie przynosiły efektu. Osobiście mam głębokie poczucie sprawiedliwości i satysfakcji. Oliwa sprawiedliwa, zawsze wypływa. Oczywiście na zewnątrz i w pobieżnych relacjach ta osoba robiła kapitalne wrażenie. Piszę w oparciu o własne i wieloletnie doświadczenia zawodowe, gdy nasze ścieżki mocno się ze sobą krzyżowały. Można być zdziwionym zdziwieniem niektórych osób, ale w sumie znam też praktyki stosowane na „forach”, więc może bez sensu się dziwić.

 2. karol

  @Damian każdy jest twardy jak pisze bez podawania nazwiska. Ale to już taka specyfika internetu. Można wszystko napisać, największą nawet głupotę i sieć to przyjmie.

 3. Obserwer

  Interesująca wiadomość…
  Ciekawe czy to w związku z karą nałożoną na PTC za SMS-owy konkurs ?
  A może w związku z zewnaniami ZL w grudniu 2011 w sprawie IVK875/07
  gdzie obecnie zeznają (jako świadkowie) członkowie zarządu PTC; Pani MPG, Pan GB, ZR …. ?
  W tym T-Mobile (ERA) dzieje się wiele, ale to chyba dopiero początek …

 4. karol

  Proszę o rozważenie usunięcia komentarza Damiana. Takie osobiste insynuacje są moim zdaniem nie na miejscu w takim miejscu. Jeśli Państwo zdecydują się na usunięcie wpisu Damiana będę wdzięczny za usunięcie także mojej odpowiedzi. Z góry bardzo dziękuję.

 5. Lukaszek

  ~Damian Masz jakieś podstawy aby tak pisać? Wiesz może że obraza drugiego człowieka jest karalna? Jeżeli masz jakieś dowody na to co piszesz to proszę bardzo. Osobiście uważam że skoro dostał taką funkcje to musi coś sobą reprezentować i pewno reprezentował. Szkoda że go odwołują, może Pan Pomarański będzie kontynuował jego działania a może je nawet lepiej wykona. Co z tego wyjdzie i jak to wyjdzie to zobaczymy. Pozdrawiam

 6. Gorky

  Obserwer nie wypisuj bredni… Może już się Pan Lazar „wypalił” w PTC i teraz chce gdzieś indziej podbijać świat? Raczej normalne jest to że raz ludzie pracują tutaj a raz nie pracują.

 7. Obserwer

  Pan ZL miał kontrakt z PTC (ważny jeszcze ponad rok). Warunki umowy były bardzo atrakcyjne. Umowa została rozwiązana nagle. Z tego wynika, że z pewnością „…Pan Lazar wypalił się w PTC…” i było to wypalenie gwałtowne panie Maksymie….

 8. Mati

  Pracowałem ze Zbyszkiem w jego departamencie w PTC przez kilka lat. Daj Panie Boże każdemu – zwłaszcza Obserwerowi i Damianowi – chociaż w połowie takiego szefa jak Zbyszek!

 9. Robert

  Nowy szef komunikacji w T-Mobile i Heyah

  Od 16 kwietnia 2012 roku Małgorzata Rybak-Dowżyk obejmie stanowisko Dyrektora Biura Komunikacji Korporacyjnej, Polskiej Telefonii Cyfrowej, operatora komórkowych sieci T Mobile i Heyah.

  Rybak-Dowżyk od 11 lat związana jest z branżą mediową. Zanim dołączyła do zespołu PTC, w latach 2006 – 2012 jako PR Manager odpowiadała za komunikację korporacyjną, zewnętrzną, wewnętrzną oraz projekty CSR w polskim oddziale Viacom International Media Networks (globalnie właściciela takich marek jak: MTV, Comedy Central, VIVA, Nickelodeon, VH1, Paramount Pictures, BET International). W latach 2000-2006 odpowiadała za komunikację w Programie 1 Telewizji Polskiej. W latach 1997-1999 zajmowała się sprzedażą produktów bankowych oferowanych przez Citibank, a wcześniej (1996-1997) związana była z Polską Telefonią Cyfrową, zajmując stanowisko konsultanta w dziale obsługi klientów grupowych.

  Małgorzata Rybak-Dowżyk ukończyła studia na wydziale Zarządzania i Marketing w Wyższej Szkole Przedsiębiorczości i Zarządzania im. L. Koźmińskiego oraz wydział Politologii w zakresie Rzecznik Prasowy w Wyższej Szkole Komunikowania i Mediów Społecznych.
  źródło Media2, Technopolis

 10. Bambino

  Karol vel Łukaszek. krótko i na temat. Sp&erd@laj w podskokach z przewrotem przez lewe ramię. W t-mobile dzieje się jeden wielki burdel, mobbing i niweolnictwo. Syf, kiła i mogiła.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *