Menu Zamknij

Orange przedstawił ofertę nową MNP

Od 17 lutego można korzystać z promocji – Przenieś numer na kartę do Orange. Oprócz 120 zł premii za doładowania, w ciągu pierwszych 6 miesięcy, klienci mogą dostać także 600 dodatkowych minut na połączenia do wszystkich sieci.

 

W nowej ofercie promocyjnej klienci przenoszący numer na kartę do Orange dostają bezpłatnie więcej środków na rozmowy do wszystkich sieci, internet w telefonie oraz SMS-y i MMS-y do Orange:

 

10 zł premii za każde z 12 doładowań o wartości 25 zł lub wyższej, do wykorzystania na połączenia, SMS-y i MMS-y w Orange, połączenia z numerami stacjonarnymi oraz na internet w telefonie – ogółem 120 zł,

100 dodatkowych minut na połączenia do wszystkich sieci, przyznawane za dowolne doładowanie – raz w miesiącu, przez pół roku po przejściu do Orange – ogółem 600 minut.

Przenosząc numer na kartę do Orange, można wybrać jedną z czterech taryf przygotowanych z myślą o różnych profilach korzystania z telefonu. Dzięki temu klienci mogą skorzystać z oferty dopasowanej do własnych potrzeb i zaoszczędzić na kosztach usług.

 

Dostępne oferty: 

Orange One – taryfa w której klienci sami wybierają, jakie bonusy będą otrzymywać za każde doładowanie. Do wyboru jest nawet 1000 minut do Orange lub do 1000 SMS-ów do wszystkich sieci.

Orange POP – taryfa z płaską stawką do wszystkich w standardzie, wzbogacona pakietami tanich minut, SMS-ów i MMS-ów,

Nowe Orange GO – pierwsza oferta na kartę z taryfą malejącą. Im wyższa wartość doładowania tym cena za minutę połączenia, SMS i MMS jest niższa,

Orange Free na kartę – bardzo atrakcyjna oferta umożliwiająca korzystanie z szybkiego mobilnego internetu bez rachunków, za doładowanie można dostać nawet 7 GB.

Taryfy Orange na kartę można zmieniać w zależności od potrzeb.

 

Podziel się na:
  • PDF
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *