Menu Zamknij

Samsung MV900F – doskonałe ujęcia z każdej perspektywy oraz szybkie udostępnianie zdjęć przez Wi-Fi

Samsung Electronics Co., Ltd., światowy lider w dziedzinie mediów cyfrowych i rozwiązań integrujących technologie cyfrowe, zapowiedział wprowadzenie aparatu MV900F, najnowszego przedstawiciela rodziny aparatów SMART FOTO z obsługą Wi-Fi. Podobnie jak jego popularny poprzednik (model Samsung MV800), MV900F również jest wyposażony w innowacyjny ekran odchylany o 180 stopni, który umożliwia wykonywanie kreatywnych ujęć z dowolnego kąta i w każdych warunkach. Aparat umożliwia także bezprzewodowe przesyłanie zdjęć do innych urządzeń.

 

Obiektyw o jasności F2,5 i matryca BSI CMOS o rozdzielczości 16,3 megapikseli zapewniają bardzo dobrą jakość obrazu nawet w słabym świetle, a ogniskowa 25 mm poszerza pole widzenia. Kombinacja nieprzeciętnego wzornictwa, kreatywnych funkcji i łączności bezprzewodowej gwarantuje, że każdy użytkownik aparatu MV900F będzie mieć satysfakcję z posiadania takiego aparatu.

„MV900F to świadectwo nacisku, jaki Samsung kładzie na tworzenie produktów pozwalających użytkownikowi wyrazić swoją osobowość, wyposażonych w kreatywne funkcje, które gwarantują, że każda fotografia będzie warta udostępnienia — powiedział Sun Hong Lim, wiceprezes i dyrektor ds. sprzedaży i marketingu, Digital Imaging Business, Samsung Electronics. — Nasz unikatowy, odchylany ekran w połączeniu z najnowocześniejszą technologią SMART FOTO umożliwia robienie doskonałych zdjęć z każdego kąta i udostępnianie ich w dowolnej chwili.”.

Innowacyjne funkcje do robienia zdjęć grupowych i autoportretów

Dzięki odchylanemu o 180 stopni ekranowi o przekątnej 3,3 cala, aparat MV900F pozwala łatwo kadrować ujęcia z dowolnego kąta, bez względu na to, czy chodzi o zdjęcie dużej grupy przyjaciół, czy też o autoportret pokazujący całą sylwetkę użytkownika.

MV900F oferuje szereg funkcji do profesjonalnego retuszu zdjęć. Nowa funkcja Beauty Palette, pozwala wybrać jedną z dziesięciu opcji retuszu, aby wygładzić, rozjaśnić lub zabarwić portret bezpośrednio z poziomu aplikacji wbudowanej w aparat.

Unikatowa funkcja Gesture Shot, wykorzystująca technologię wykrywania ruchu ułatwia robienie autoportretów pokazujących całą sylwetkę oraz zdjęć grupowych. Dzięki niej użytkownicy mogą sterować aparatem na odległość, wyłącznie za pomocą gestów.  Okrężny ruch dłoni steruje zoomem. Po przygotowaniu kadru wystarczy podnieść i opuścić rękę, żeby zrobić zdjęcie.

Dobre zdjęcia w każdych warunkach

Dzięki matrycy BSI CMOS o rozdzielczości 16,3 megapikseli i obiektywowi o jasności F2,5 aparat gwarantuje wysoką wyrazistość zdjęć bez odbarwiającego efektu sztucznego światła. Tryb Low Light Shot automatycznie wybiera ustawienia aparatu najlepiej dopasowane do warunków oświetlenia. W trybie tym aparat robi trzy zdjęcia i łączy je w jedno, tworząc obraz pozbawiony rozmyć i szumów, które często pojawiają się na fotografiach zrobionych w słabym świetle.

Ponadto, aby zagwarantować, że wszystko i wszyscy zmieszczą się w kadrze, aparat MV900F wyposażono w szerokokątny obiektyw 25 mm o jasności F2,5 z 5-krotnym powiększeniem optycznym. Dzięki temu sprawdza się on znakomicie podczas wieczornych imprez lub wakacji.

MV900F działa doskonale nie tylko w słabym świetle, ale również w pełnym słońcu. Ulepszony ekran z panelem dotykowym WVGA AMOLED o przekątnej 3,3 cala zapewnia wyrazisty obraz nawet w bardzo jasnym otoczeniu.

Piękne fotografie, natychmiastowe udostępnianie

Jako nowy model z rodziny Samsung SMART FOTO, MV900F jest wyposażony w najnowocześniejsze funkcje Wi-Fi, które zapewniają natychmiastową łączność z sieciami społecznościowymi i innymi urządzeniami. Jedno dotknięcie przycisku SMART LINK albo przejrzystego menu na ekranie dotykowym pozwala błyskawicznie publikować i bezpiecznie zapisywać zdjęcia bez użycia kabli na serwisach Facebook, YouTube, Picasa czy Photobucket. Można je także przesyłać mailem bezpośrednio z aparatu

Funkcje bezprzewodowe umożliwiają przenoszenie zdjęć do telefonu poprzez Mobile Link, łatwe zapisywanie ich w chmurze albo udostępnianie znajomym za pośrednictwem sieci społecznościowych oraz poczty e-mail.

Nowe opcje kreatywne: tworzenie, zabawa i udostępnianie

Funkcja rejestrowania wideo o rozdzielczości Full HD (1920×1080) z częstotliwością 30 klatek na sekundę, pozwala kręcić dynamiczne filmy, które warto pokazać znajomym. Łącząc najlepsze cechy fotografii i filmu, funkcja Motion Photo w interesujący sposób ożywia fotografowane obiekty. Osoba na zdjęciu może teraz znaleźć się w centrum uwagi, machając dłonią z tłumu lub ruchliwej ulicy, podczas gdy czas wokół niej zatrzymuje się.

Aparat MV900F jest dostępny w czterech kolorach, białym, czarnym, różowym i czerwonym.

Specyfikacja techniczna 

Matryca 16,3 megapikseli, 1/2,33″ BSI CMOS
Obiektyw F2,5, 25mm, 5-krotne powiększenie optyczne, obiektyw Samsung
Stabilizacja obrazu OIS (optyczny stabilizator obrazu)
Ekran Ekran dotykowy 3,31” WVGA AMOLED typu C
Czułość ISO Automatyczna, 100~3200
Obraz 16M, 14M, 12M, 10M, 5M, 3M, 2M, 1M
Wideo Full HD 1080/30p (H.264)
Wyjście wideo AV, HDMI 1.3
Funkcje dodatkowe Beauty Palette, Gesture Shot, Low Light Shot, obraz w obrazie (zdjęcia, film), ujęcie dzielone, pędzel artystyczny, HDR Plus, Motion Photo, podwójne rejestrowanie (16M), filtr fotograficzny, filtr filmowy, pokaz slajdów z muzyką, panorama na żywo (2D, 3D), zdjęcie 3D, magiczna ramka, tryb Smart Auto 2.0, moja magiczna ramka
Łączność Wi-Fi Mobile Link, zdalny wizjer, udostępnianie w sieciach społecznościowych, e-mail, chmura, Auto Backup, AllShare Play, Wi-Fi Direct
Dołączone oprogramowanie PC iLauncher
Karty pamięci Micro SD, SDHC, SDXC
Bateria BP-88B
Wymiary (SxWxD) 98,5 x 59,9 x 17,2 mm
Waga 132g  (bez baterii)

* Wszystkie funkcje, cechy, specyfikacje i inne informacje o produkcie zawarte w tym dokumencie, w tym (choć nie tylko) o jego zaletach, projekcie, cenie, komponentach, wydajności, dostępności i możliwościach, mogą ulec zmianie bez powiadomienia ani zobowiązań.

Podziel się na:
  • PDF
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *