Menu Zamknij

Łukasz Wejchert, prezes Dirlango partnerem Virgin Mobile Polska

Niebawem w Polsce rozpocznie działalność nowy operator komórkowy – Virgin Mobile Polska. To pierwszy w tej części Europy operator wchodzący w skład niedawno powstałej struktury Virgin Mobile Central & Eastern Europe. Virgin Mobile Polska korzysta ze wsparcia międzynarodowej grupy Virgin Mobile – największego operatora wirtualnego na świecie oraz doświadczonego lokalnego partnera biznesowego – Łukasza Wejcherta, prezesa firmy Dirlango.

Virgin Mobile to globalna marka, która powstała w 1999 r. w Wielkiej Brytanii. Obecnie z usług Virgin Mobile korzysta niemal 20 mln użytkowników w ośmiu krajach. Poza rynkiem brytyjskim, Virgin Mobile funkcjonuje także w Australii (od 2000 roku), Stanach Zjednoczonych (od 2001 roku), Kanadzie (od 2005 roku), Republice Południowej Afryki (od 2006 roku), Francji (od 2006 roku), Indiach (od 2008 roku) oraz Chile (od 2012 roku).

 

W ramach Grupy Virgin, do której należy także Virgin Mobile, działa ponad 400 różnego rodzaju firm
i przedsięwzięć biznesowych, zatrudniających ponad 50 tysięcy osób w 35 krajach. Przychody Grupy Virgin na całym świecie w 2011 r. wyniosły około 20 mld dolarów. Więcej informacji na temat grupy
i marki Virgin znaleźć można na stronie: www.Virgin.com

 

Virgin Mobile zdecydowało się rozpocząć swoją działalność w krajach Europy Środkowej i Wschodniej (Central Eastern Europe) właśnie od Polski, ze względu na stabilny rozwój gospodarczy naszego kraju, rozwinięty rynek telefonii komórkowej oraz rosnące potrzeby klientów w zakresie jakości ich obsługi – szczególnie w segmencie telefonów na kartę (prepaid).

„Od lat obserwujemy rozwój środkowo-europejskich rynków telefonii komórkowej i uważamy, że rynek polski jest gotowy, aby mógł się na nim pojawić taki operator jak Virgin Mobile Polska – uważa Kristian Myrup, Prezes Virgin Mobile Central and Eastern Europe „Cieszy nas fakt, że Polacy zwracają coraz większą uwagę na jakość oferowanych usług i obsługę klientów, a w tym zakresie inni operatorzy mogą się wiele nauczyć od Virgin Mobile.” – dodaje.

O wyborze Polski zdecydowało także pozyskanie partnera biznesowego, który zna doskonale lokalny rynek i jego potrzeby, a także rozumie oraz podziela unikalną filozofię, wedle której działają firmy tworzące Grupę Virgin. „Grupa Virgin na całym świecie zawdzięcza swój sukces niezwykłym ludziom, którzy ją tworzą. Dlatego cieszy mnie, że Virgin Mobile Polska już na starcie otrzymuje znaczące wsparcie lokalnego partnera biznesowego w osobie Łukasza Wejcherta.” – mówi Richard Branson, twórca Grupy Virgin.

 

Łukasz Wejchert jest obecnie prezesem firmy Dirlango, która skupia się na wspieraniu efektywności przedsiębiorstw poprzez wykorzystanie nowoczesnych rozwiązań technologicznych, integrujących online
z offline (www.dirlango.com).

 

„Doceniam nowatorskie podejście do biznesu ze strony twórcy Grupy Virgin Richarda Bransona,
a także sukcesy Virgin w wielu branżach i na wielu światowych rynkach. Dlatego z zadowoleniem zdecydowałem się wspierać interesujący projekt, jakim z pewnością jest start operatora Virgin Mobile
w Polsce”
mówi Łukasz Wejchert.

 

Podziel się na:
  • PDF
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *