Menu Zamknij

Telewizory marki Philips otrzymały nagrody EISA 2012-2013

 

  • Model 46PFL9707 otrzymał nagrodę w kategorii Najlepszy Telewizor LCD za swoją specyfikację techniczną z najwyższej półki
  • Seria telewizorów Philips 9000 otrzymała nagrodę EISA dziewiąty rok z rzędu
  • Model 55PFL6007 otrzymał nagrodę w kategorii EUROPEAN GREEN TV 2012-2013 za oszczędność w zużyciu energii oraz efektywne wykorzystanie rzadkich materiałów
  • Telewizory Philips otrzymały nagrodę w kategorii GREEN TV trzeci rok z rzędu

Amsterdam, dnia 15 sierpnia, 2012 – Firma TP Vision ogłosiła, że Jury nagrodziło  prestiżową nagrodą EISA dwa modele telewizorów Philips: 46PFL9707 został ogłoszony EUROPEAN LCD TV 2012-2013 i 55PFL6007 jako EUROPEAN GREEN TV 2012-2013.

 

“Jesteśmy dumni że nasze serie 9000 oraz 6000 kontynuują tradycję zdobywania tych prestiżowych nagród,” powiedział Alain Perrot, Chief Commercial Officer w firmie TP Vision. “To wspaniałe uhonorowanie naszych wysiłków, aby tworzyć innowacyjne i trwałe produkty odpowiadające potrzebom naszych klientów.”

 

Philips 46PFL9007: EUROPEAN LCD TV 2012-2013

Tegoroczne jury EISA ogłosiło model telewizora Philips 46PFL9707, jako EUROPEAN LCD TV 2012-2013. Ten nowy model z serii 9000 wygrał dzięki swoim niezrównanym funkcjom poprawy jakości obrazu; jedną z nich są zaawansowany technologicznie filtr Moth Eye oraz doskonała implementacja technologii segmentowego podświetlania.

 

Jury nagrody EISA powiedziało: “Rok po roku mamy na rynku nowe telewizory Philipsa ze specyfikacjami najwyższej klasy i rok po roku zaskakują nas jeszcze lepszymi osiągami. Funkcje modelu 46PFL9707 takie, jak ulepszony filtr Moth Eye dla znacznego obniżenia obicia światła w ekranie i segmentowe podświetlenie pozwalają na osiągnięcie głębokiej czerni i szczytu jasności. Kompensacja ruchu również jest doskonała. Nowe okulary z technologią zapobiegającą migotaniu pozwalają na bardziej komfortowe korzystanie z technologii 3D, bez obawy o nieprzyjemny efekt wywołały innym źródłem światła w pobliżu telewizora. Wszystkiego dopełnia nowy pilot zdalnego sterowania z zintegrowaną klawiaturą QWERTY, dzięki któremu można z łatwością korzystać z funkcjonalności Smart TV.”

 

Philips 55PFL6007: EISA Green TV 2012-2013

W tym roku nagroda Green TV trafiła do Philipsa za model 55PFL6007. Telewizor ten ma pełną funkcjonalność Smart TV oraz zaawansowane funkcje takie, jak Ambilight, systemy poprawy jakości obrazu, a wszystko na dużym ekranie –  140cm (55’’).

 

“Nagroda EISA Green TV jest świetnym i niepodważalnym dowodem na to, że nasi inżynierowie po raz kolejny odnieśli sukces w skonstruowaniu telewizora który łączy ze sobą trwałość i wydajność” wyjaśnił Alain Perrot. “Z telewizorem Philips 55PFL6007, konsumenci nie muszą iść na kompromis w żadnym aspekcie.”

 

“Teraz telewizory mają coraz większe ekrany, jednak to wcale nie musi oznaczać większego kosztu dla środowiska. Philips stworzył produkt o zwiększonej funkcjonalności w porównaniu do poprzednich, zachowując przy tym swoją pozycję jako marki przyjaznej środowisku.” Wyjaśniło Jury nagrody EISA. “55PFL6007 nie tylko przewyższa o klasę swoich rywali w dziedzinie efektywności zużycia energii, ale również osiąga bardzo wiele w efektywnym użyciu rzadkich materiałów dzięki użyciu wydajnych płytek drukowanych. Dzięki temu telewizor Philips otrzymuje nagrodę EISA Green już trzeci rok z rzędu.”

 

O firmie TP Vision

TP Vision to nowa firma, w pełni skoncentrowana na biznesie telewizyjnym i oddana marce Philips TV. TP Vision zajmuje się rozwijaniem, produkcją i marketingiem telewizorów marki Philips w Europie, Rosji, Bliskim Wschodzie, Brazylii, Argentynie, Urugwaju, Paragwaju oraz wybranych krajach Azji i Pacyfiku (wyłączając Chiny).

 

Dokonujemy tego przez synergię naszych doświadczeń z dziedziny projektowania oraz dziedzictwa innowacyjności telewizorów Philips, z doskonałą egzekucją operacyjną, elastycznością i prędkością TPV. Dzięki połączonym siłą zapewniamy wysoką jakość telewizorów dostarczanych na rynek: inteligentne i proste w użyciu, tworzone z wyrafinowanym stylem. Chcemy tworzyć produkty, które pobudzą ludzkie zmysły i będą dostępne dla wszystkich konsumentów na rynkach na których operujemy. Z telewizorami Philips, TP Vision jest globalnym liderem w kategorii telewizorów hotelowych.

 

Z siedzibą w Amsterdamie w Holadnii, TP Vision jest ekskluzywnym licencjobiorcą marki Philips TV dla wyżesz wymienionych rynków. Firma jest w 70% własnością TPVi w 30% Royal Philips Electronics, z siedzibą w Holandii. TP Vision zatrudnia blisko 3,300 ludzi w różnych lokalizacjach na całym świecie.

Podziel się na:
  • PDF
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *