Menu Zamknij

TomTom aktualizuje aplikację nawigacyjną dla iPhone’a i iPada

Firma TomTom wydała nową wersję (1.11) swojej aplikacji nawigacyjnej dla iPhone’a i iPada. Użytkownicy starszych wersji aplikacji mogą pobrać ją bezpłatnie. Dzięki najnowszej aktualizacji będą mogli nawigować pod adresy znalezione w internecie, wyszukiwać za pomocą foursquare™* oraz uzyskać najnowsze mapy TomTom.

 

Kierowcy mogą teraz szybko i łatwo udać się w miejsce znalezione na stronie internetowej lub w innej aplikacji poprzez skopiowanie adresu i wklejenie go do nawigacyjnej aplikacji TomTom. Nie muszą niczego wpisywać, ponieważ aplikacja automatycznie określa cel i kieruje ich prosto do niego.

 

Wersja 1.11 aplikacji TomTom oprócz integracji z usługą Facebook Places umożliwia także obsługę foursquare. Po połączeniu z aplikacją TomTom użytkownicy będą mogli wyszukiwać ulubione miejsca foursquare, a po przybyciu „meldować” się w nich, aby otrzymać punkty.

 

Kierowcy mają teraz nowe sposoby znajdowania miejsc za pomocą aplikacji TomTom — powiedziała Corinne Vigreux, dyrektor zarządzający działu konsumenckiego w firmie TomTom. — Przyda im się to szczególnie na wakacjach lub wycieczkach. Będą mogli znaleźć interesujące miejsca i szybko do nich dotrzeć z wykorzystaniem foursquare albo kopiowania i wklejania. Dzięki temu zostanie im więcej czasu na relaks i zabawę”.

 

Oprócz nowych funkcji wyszukiwania wersja 1.11 aplikacji TomTom dla iPhone’a przynosi wiele innych usprawnień. Użytkownicy otrzymają najnowsze mapy TomTom i nową, certyfikowaną usługę Danger Zones. Usługa ta pomoże podróżującym po Francji poruszać się samochodem bez naruszania przepisów zabraniających ostrzegania o radarach drogowych. Wprowadzono też liczne zmiany w interfejsie użytkownika, aby korzystanie z aplikacji było jeszcze bardziej intuicyjne.

Oprócz wydania wersji 1.11 TomTom niedawno wprowadził do sprzedaży nowy uchwyt samochodowy Car Kit z zestawem głośnomówiącym dla iPhone’ów. Uchwyt ten doskonale uzupełnia aplikację i jest wyposażony w 2-watowy głośnik, który zapewnia wysoką jakość dźwięku zarówno w przypadku wskazówek nawigacyjnych, jak i rozmów telefonicznych. Dodatkowy przycisk w najnowszej wersji aplikacji pozwala kierowcom szybko przekierować dźwięk z iPhone’a do zestawu samochodowego.

 

Ceny i dostępność

Najnowsza wersja aplikacji nawigacyjnej TomTom dla iPhone’a i iPada jest dostępna bezpłatnie dla użytkowników starszej wersji.

 

Nowi klienci mogą nabyć aplikację z mapami Europy Zachodniej za 69,99 euro albo z mapami Polski za 49,99 euro w Apple App Store.

 

*Foursquare to witryna społecznościowa przeznaczona dla użytkowników urządzeń mobilnych, takich jak smartfony. Użytkownicy „meldują się” w różnych miejscach za pośrednictwem mobilnej witryny, wiadomości SMS lub dedykowanej dla urządzenia aplikacji, wybierając je z listy lokalizacji znajdujących się w pobliżu.

 

 

O firmie TomTom

Założona w 1991 firma TomTom (AEX:TOM2) jest wiodącym na świecie dostawcą produktów i usług lokalizacyjnych i nawigacyjnych ukierunkowanym na dostarczenie wszystkim kierowcom najlepszych na świecie doświadczeń nawigacyjnych. Firma, z siedzibą główną w Amsterdamie w Holandii, zatrudnia ponad 3500 pracowników i sprzedaje swoje produkty w ponad 40 krajach.

 

Nasze produkty to przenośne nawigacje, wbudowane systemy nawigacyjne, rozwiązania do zarządzania flotą samochodów, mapy oraz serwisy działające w czasie rzeczywistym, wliczając w to nagrodzoną technologię TomTom HD Traffic.

 

Najnowsze trasy, w tym informacje o ruchu drogowym w czasie rzeczywistym są dostępne pod adresem:

 

http://www.tomtom.com/livetraffic/

 

Więcej o firmie TomTom pod adresem www.tomtom.com

Podziel się na:
  • PDF
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *