Menu Zamknij

Nowa oferta Telewizji Tu i Tam – w telewizorze, komputerze, smartfonie lub tablecie

 

Ponad 30 kanałów telewizyjnych, 30 filmów miesięcznie i telewizja na życzenie z ulubionymi serialami w korzystnej cenie – to nowa oferta pakietów Telewizji Tu i Tam. Można ją oglądać w każdym miejscu – w domu czy w podróży – na ekranie telewizora, przez internet w komputerze, a dzięki specjalnej aplikacji mobilnej także w tablecie czy telefonie komórkowym. Klienci korzystający z usług mobilnych Orange, którzy wybiorą jeden z płatnych pakietów, nie będą ponosić w związku z korzystaniem z Telewizji Tu i Tam opłat za transmisję danych.

W nowej ofercie serwisu Telewizji Tu i Tam do wyboru są 4 pakiety: Hello, Fun, Extra i Full.

 

Wszyscy, którzy chcą na początek wypróbować nową usługę, mogą skorzystać z bezpłatnych pakietów: Hello i Fun. Pierwszy z nich jest dostępny dla wszystkich zainteresowanych i zawiera 5 kanałów telewizyjnych, a z drugiego mogą korzystać klienci Orange Polska – zawiera on 20 kanałów, w tym m.in. Orange sport, Eska TV, BBC World, CNBC i Euronews.

 

W pakiecie Extra (19,90 zł z VAT dla klientów Orange Polska, 29,90 zł z VAT dla pozostałych) klienci otrzymują miesięczny dostęp do 20 filmów i 29 kanałów telewizyjnych – oprócz tych zawartych w pakiecie Fun, dodatkowo także m.in. Disney Channel, Kino Polska i Filmbox.

 

Najbogatszy pakiet Full (dostępny dla klientów Orange Polska, w cenie 29,90 zł z VAT za miesiąc) zawiera 34 programy telewizyjne oraz 30 filmów .

 

Wszystkie cztery pakiety obejmują też telewizję na życzenie – w sumie około 15 godzin programów telewizyjnych, w tym m.in. wybrane programy kanału Orange sport.

 

Nowe pakiety można zamawiać na stronie www.orange.pl i oglądać je na ekranie komputera, na tablecie lub w smartfonie. Klienci korzystający z usługi telewizyjnej Orange Polska (Orange TV w technologii IPTV lub satelitarnej), którzy dokupią pakiet Extra lub Full Telewizji Tu i Tam, zyskają dostęp do zawartych w nich filmów także poprzez dekoder telewizyjny. Będą je więc mogli oglądać nie tylko w komórce czy na komputerze, ale też na ekranie telewizora, bez dodatkowych opłat.

 

Orange Polska przygotowała specjalne aplikacje mobilne umożliwiające oglądanie telewizji i filmów na ekranie telefonu komórkowego i tabletu – w tej chwili dostępne są aplikacje na systemy operacyjne: Android, iOS, oraz Symbian (ta aplikacja umożliwia oglądanie na telefonie komórkowym tylko kanałów telewizyjnych).

 

Klienci korzystający z usług mobilnych Orange, którzy wybiorą jeden z płatnych pakietów, nie będą ponosić w związku z korzystaniem z Telewizji Tu i Tam opłat za transmisję danych. Dzięki temu mogą oglądać Telewizję Tu i Tam w telefonie komórkowym bez obaw o wysokość rachunku.

Podziel się na:
  • PDF
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *