Menu Zamknij

HyperX red, jako stały element linii produktów Kingston Technology

Kingston Technology, spółka należąca do Kingston Technology Company, niezależnego światowego lidera na rynku pamięci ogłosiła wprowadzenie pamięci Kingston® HyperX® red na stałe do rodziny produktów HyperX blu. Krwiście czerwony radiator pamięci pozwala na lepsze rozpraszanie się ciepła w celu utrzymania optymalnej wydajności systemu. HyperX red został zaprojektowany z myślą o graczach, twórcach systemów, moderatorach oraz o wszystkich konsumentach, którzy szukają przystępnych cenowo aktualizacji pamięci na najwyższym poziomie.

 

 HyperX red współpracuje z oprogramowaniem Intel® XMP. Dostępny jest w zestawach 8GB oraz 4GB (aż do 16GB) jak i również, w postaci pojedynczych modułów 1600MHz i 1333MHz, zarówno 1.65v i 1,5v. Nowe moduły HyperX red, spełnią przede wszystkim oczekiwania graczy, którzy szukają wysokiej wydajności oraz dobrej pojemności.
“Ukazanie się na rynku limitowanej serii HyperX red było ogromnym sukcesem” – mówi Michał Bocheński, Manager ds. Rozwoju Kingston Technology Europe w Polsce. „Ze względu na ogromne zainteresowanie pamięcią zdecydowaliśmy się wprowadzić ją na stałe do rodziny produktów HyperX. Żywe kolory, szybkość oraz doskonała jakość sprawiają, iż HyperX red sprawdza się na każdym systemie.”

Produkty pamięci objęte są dożywotnią gwarancją oraz darmowym wsparciem technicznym. W celu uzyskania dodatkowych informacji, zapraszamy na stronę: www.kingston.com/en/memory/hyperx

Podziel się na:
  • PDF
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *