Menu Zamknij

Samsung GALAXY Ace Duoz – nowoczesny smartfon na dwie karty

Samsung wprowadził na polski rynek GALAXY Ace Duoz. Ten nowoczesny smartfon obsługuje jednocześnie dwie karty SIM. Jest to kolejny model w ofercie firmy Samsung, który pozwala na używanie dwóch numerów telefonicznych w jednym telefonie i to bez konieczności przełączania się pomiędzy nimi.

GALAXY Ace Duoz jest idealnym rozwiązaniem dla wszystkich osób, które muszą na co dzień korzystać z dwóch numerów komórkowych. Dwie karty SIM w jednym smartfonie to zdecydowana poprawa komfortu pracy dla każdego, kto do tej pory musiał nosić i ładować dwa telefony. Do jednoczesnej obsługi numeru prywatnego i służbowego, czy też niezależnych książek adresowych zapisanych na dwóch kartach wystarczy teraz tylko jeden telefon. GALAXY Ace Duoz należy do nielicznej grupy smartfonów, które pozwalają na odbieranie połączeń z obu kart SIM w tym samym czasie.

Nowy smartfon został wyposażony w ergonomiczny, dotykowy wyświetlacz o rozdzielczości 3,5 cala i system operacyjny Android 2.3 Gingerbread. Ten najpopularniejszy w Polsce i na świecie system pozwala na korzystanie z bogactwa aplikacji ze sklepów Google Play i Samsung Apps, zapewniając nieograniczony dostęp do multimediów, komunikacji oraz rozrywki. Telefon posiada doskonały odtwarzacz MP3, a wbudowane radio FM, które obsługuje system RDS, pozwala na wygodne dostrojenie i zapamiętanie częstotliwości stacji radiowych. Złącze audio w najpopularniejszym standardzie 3,5 mm umożliwia wykorzystanie klasycznych, stereofonicznych słuchawek. W telefonie zainstalowano także kodeki wideo, które pozwalają na oglądanie ulubionych filmów i klipów muzycznych we wszystkich popularnych formatach.

GALAXY Ace Duoz został wyposażony w ChatON – globalny komunikator firmy Samsung, umożliwiający komunikację z przyjaciółmi i rodziną, niezależnie od platformy wykorzystywanej w telefonie lub komputerze PC. System ten pozwala użytkownikom różnych typów telefonów komórkowych i komputerów porozumiewać się za pomocą wiadomości tekstowych, oraz przesyłać zdjęcia i pliki wideo w czasie rzeczywistym. Dzięki ChatON połączenie może odbywać się na wspólnym czacie. Aplikacja umożliwia też prowadzenie rozmów między telefonami komórkowymi różnych producentów, a komputerem osobistym.

Sugerowana cena detaliczna urządzenia to 799 zł brutto.

Samsung GALAXY Ace Duoz (S6802) – specyfikacja techniczna

Nazwa urządzenia Samsung GALAXY Ace Duoz
System operacyjny Android 2.3 (Gingerbread)
Procesor Procesor 832 MHz / 512MB pamięci RAM
Karta SIM Jednoczesna obsługa dwóch kart SIM, manager kart SIM
Transmisja
danych
HSDPA (odbieranie do 7.2Mb/s), EDGE/GPRS
Wi-Fi b/g/n, Wi-Fi Direct, WiFi router
Bluetooth 3.0, USB 2.0

Odbiornik GPS, darmowa nawigacja Google

Ekran 3.5” HVGA (320×480) TFT
Kamera 5,0 MPix z AutoFocus, nagrywanie wideo w rozdzielczości VGA
Wideo Kodeki: DivX, XviD, MPEG4, H.263 Sorenson, H.264, VC-1

Formaty: 3gp(mp4), WMV(asf), AVI(divx), MKV, FLV

Audio Kodeki: MP3, OGG, AAC, AAC+, eAAC+, AMR-NB,
AMR-WB, WAV, MID, WMA, AC3, IMY, FLAC, XMF

Gniazdo słuchawek 3,5 mm

Radio FM z RDS

Funkcje dodatkowe Przeglądarka plików biurowych
Rozbudowany klient pocztowy zgodny z ActiveSync, klient VPN
Komunikator Samsung ChatON
Czujniki Położenia i przyspieszenia, kompas cyfrowy
Pamięć 4GB  + Czytnik kart microSD (do 32GB)
Wymiary 112,74 x 61,5  x 11.5 mm, 122 g
Bateria 1300 mAh

* Wszystkie funkcje, cechy, specyfikacje i inne informacje o produkcie zawarte w tym dokumencie, a także (choć nie tylko) o jego zaletach, projekcie, cenie, komponentach, wydajności, dostępności i możliwościach, mogą ulec zmianie bez powiadomienia ani zobowiązań.

Podziel się na:
  • PDF
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *