Menu Zamknij

Magia kina 3D w zaciszu własnego domu z odtwarzaczem Blu-ray Philips Qdeo!

Najnowszy odtwarzacz Philips Blu-ray Qdeo to niezwykłe urządzenie łączące w sobie kinową jakość obrazu 3D oraz potężnego dźwięku. Technologia Smart TV Plus  pozwala korzystać z serwisów i multimediów internetowych. W prosty sposób, dzięki funkcji SimplyShare, podzielisz się muzyką, filmami i zdjęciami z tabletu, smartfona i komputera  za pośrednictwem odtwarzacza Blu-ray i zestawu kina domowego. Ciesz się prawdziwie kinowymi doznaniami bez wychodzenia z domu!

Qdeo to technologia przetwarzania obrazu, która eliminuje jego zniekształcenia i zakłócenia. Qdeo zmniejsza natężenie szumów, poprawia kolor i kontrast,  zwiększa szczegółowość oraz nadaje głębię obrazu, nawet w przypadku filmów z Internetu o niskiej rozdzielczości. Współpracuje ze wszystkimi rodzajami źródeł wideo, w tym z formatami Blu-ray i DVD. Najwyższą jakość obrazu HD zapewnia technologia Quad Full HD, umożliwiająca cyfrowe zwiększanie rozdzielczości do formatu czterokrotnie większego niż klasyczny Full HD.

Zestaw kina domowego i odtwarzacz Blu-ray Qdeo z technologią Smart TV Plus oferują takie funkcje  jak Net TV, SimplyShare czy MyRemote.

Net TV zapewnia dostęp do informacji internetowych oraz różnorodną rozrywkę bez wstawania z kanapy. Wystarczy otworzyć Net TV w menu głównym i rozpocząć przeglądanie ulubionych stron internetowych. VOD, czyli wideo na życzenie to tylko jedna z dodatkowych korzyści jakie daje Net TV. Dzięki funkcji SimplyShare, za pośrednictwem odtwarzacza Blu-ray Qdeo, odtworzysz filmy, muzykę i zdjęcia zapisane na tablecie, smartfonie lub komputerze bez ruszania się z miejsca! Zainstaluj aplikację SimplyShare na tablecie lub smartfonie i przesyłaj materiały strumieniowo lub użyj pilota i przesyłaj pliki z komputera. Tablet lub smartfon umożliwi Ci także sterowanie zestawem kina domowego dzięki aplikacji Philips MyRemote! Wszystko dla wygody i komfortu, aby nic nie zakłóciło delektowania się krystalicznym, naturalnym obrazem i czystym, potężnym dźwiękiem.

Technologia Full HD 3D zapewnia niesamowite doznania. Dzięki głębokiemu, naturalnemu obrazowi 3D masz wrażenie, że akcja filmu przenosi się do Twojego salonu. Wielokanałowy format dźwięku SACD gwarantuje pełne zanurzenie w muzyce. Dolby TrueHD i DTS-HD MA dostarczają 7.1-kanałowy dźwięk przestrzenny HD. Wysokiej jakości przetworniki cyfrowo-analogowe TI Burr-Brown zapewniają szczegółowe odwzorowanie dźwięku dzięki temu, że przetwarzają cyfrowe sygnały audio na sygnały analogowe bez utraty jakości sygnału. W rezultacie można przechwycić więcej informacji z oryginalnej analogowej fali dźwiękowej i uzyskać lepszą jakość odtwarzania dźwięku. Toroidalny zasilacz, dedykowany do zasilania analogowych ścieżek audio, zapewniają czyste brzmienie bez zakłóceń.

 Rekomendowana cena detaliczna odtwarzacza Blu-ray Philips Qdeo wynosi 2429 PLN

Podziel się na:
  • PDF
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *