Menu Zamknij

AutoMapa bierze na siebie podwyżkę cen ! ! aplikacji narzuconą przez Apple!

Producenci AutoMapy, mimo decyzji Apple o podwyżce cen aplikacji w europejskich App Store, zdecydowali się na nieprzenoszenie ich skutków na użytkowników i przygotowali nowe, atrakcyjne ceny AutoMapy dla iOS. Od dnia premiery AutoMapy w App Store jest ona jedną z najlepiej sprzedających się aplikacji w Polsce. Klienci cenią ją za dokładność, zniezwykle sprawnie działający system LiveDrive! pozwalający na nawigację z uwzględnieniem aktualnej sytuacji drogowej i największą na rynku bazę Użytecznych Punktów (POI).

 

W ostatnich dniach października Apple zdecydowało się podnieść ceny aplikacji i subskrypcji dostępnych w europejskich App Store o około 10%. Spowodowało to automatyczną zmianę ich cen w App Store od 10 Eurocentów aż do kilku Euro. Producenci AutoMapy zdecydowali, że skutki tej podwyżki nie zostaną przeniesione na klientów i wprowadzili nowe, atrakcyjniejsze ceny subskrypcji oraz startera AutoMapy, które nie tylko nie uwzględniają podwyżki narzuconej przez Apple, ale ułatwiają zakup aplikacji nowym użytkownikom!

Od 29 października 2012 roku nowe ceny AutoMapy dla iOS przedstawiają się następująco:

 

AutoMapa Polska dla iOS    

Starter                                           0,89 Euro

Licencja 7 dniowa                     3,59 Euro

Licencja 90 dniowa                 12,99 Euro

Licencja 366 dniowa              29,99 Euro

 

 AutoMapa Europe dla iOS

Starter                                           0,89 Euro

Licencja 7 dniowa                     6,59 Euro

Licencja 90 dniowa                 23,99 Euro

Licencja 366 dniowa              59,99 Euro

 

Wszystkie pozostałe warunki oferty pozostają bez zmian.

 

 

AutoMapa iOS Polska jest najskuteczniejszym połączeniem map w technologii off-line i danych drogowych dostępnych on-line. Mapy

dostępne są zawsze, niezależnie od zasięgu sieci GSM lub Wi-Fi. Wykorzystując technologię LiveDrive! kierowcy, oprócz nawigacji z uwzględnieniem aktualnej sytuacji drogowej i korków, korzystają z mechanizmów pozwalających na automatyczne aktualizacje czasowych zmian w organizacji ruchu takich jak zamkniecie odcinka drogi w związku z remontem czy zmiana kierunkowości ulicy.

AutoMapa iOS Europe to unikatowe połączenie zalet i danych mapowych znanych z AutoMapy iOS Polska opracowanych przez Geosystems z najnowszymi mapami Europy w najnowszej specyfikacji dostarczonych przez firmę NAVTEQ mających reputację najlepszych i najbardziej kompletnych na rynku nawigacji.

AutoMapa Polska dla iOS oraz AutoMapa Europe dla iOS dostępne są w App Store.

Podziel się na:
  • PDF
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *