Menu Zamknij

ANTEC debiutuje na rynku akcesoriów audio do urządzeń mobilnych. Przenośne głośniki i słuchawki firmy ANTEC – uwolnij się od kabli i ciesz się muzyką gdziekolwiek jesteś

Firma ANTEC, producent wysokiej jakości podzespołów komputerowych i sprzętu dla graczy, debiutuje na rynku akcesoriów do urządzeń mobilnych, wprowadzając szereg produktów audio z nowej serii ANTEC Mobile Products (a.m.p).

Akcesoria ANTEC a.m.p łączą się przez Bluetooth i są doskonałym rozwiązaniem dla posiadaczy smartfonów, laptopów, tabletów oraz innych urządzeń mobilnych. Wśród nowych modeli znalazły się: przenośny głośnik (SP1), bezprzewodowe słuchawki z odbiornikiem Bluetooth (iso), odbiornik Bluetooth (gain) oraz słuchawki dokanałowe (dBs). Urządzenia dostępne są w kilku wersjach kolorystycznych.

ANTEC SP1 to przenośny głośnik o łącznej mocy 6 W (RMS), który bez problemu łączy się z urządzeniami mobilnymi dostępnymi w odległości 10 metrów. Produkt wykorzystuje technologię Bluetooth 2.1 EDR, a dzięki wbudowanemu mikrofonowi użytkownik może w każdej chwili odebrać telefon i prowadzić rozmowę w trybie głośnomówiącym. SP1 wyposażono w litowo-jonową baterię 1500 mAh, która pozwala na około 10 godzin odtwarzania muzyki (przy średniej głośności). Baterię można ładować przez port Micro USB. Urządzenie waży zaledwie 380 g, a jego wymiary to 84 mm (wys.) x 184 mm (szer.) x 58 mm (dł.). SP1 dostępny jest w trzech wersjach kolorystycznych: czarno-czerwonej, zielono-białej oraz biało-różowej.

 

ANTEC iso to zestaw składający się z dokanałowych słuchawek z aktywną redukcją szumu i odbiornika HD Bluetooth w standardzie 3.0 EDR. Iso działa w promieniu 10 metrów, a litowo-polimerowa bateria ładowana przez kabel Micro USB pozwala na około 8 godzin odtwarzania muzyki i wytrzymuje do 200 godzin w trybie czuwania. Odbiornik wyposażono w mikrofon, a przyciski funkcyjne umożliwiają odebranie rozmowy telefonicznej, regulację głośności, pauzowanie lub przełączanie odtwarzanych plików. ANTEC iso waży zaledwie 25 g, a wymiary odbiornika to 40 mm (wys.) x 23 mm (szer.) x 15 mm (dł.). W zestawie znajdują się silikonowe nakładki do uszu w trzech rozmiarach. Urządzenie dostępne jest w dwóch wersjach kolorystycznych: biało-czerwonej i czarno-czerwonej.

 

ANTEC gain to odbiornik w formie klipsa wyposażony w technologię HD Bluetooth w wersji 3.0 EDR, do którego użytkownik może podpiąć dowolny zestaw słuchawkowy. Urządzenie odbiera sygnał w odległości 10 metrów, a litowo-jonowa bateria ładowana przez kabel Micro USB pozwala na około 6 godzin pracy i wytrzymuje około 140 godzin w trybie czuwania. Gain ma wbudowany mikrofon umożliwiający łatwe prowadzenie rozmów telefonicznych, a przyciski funkcyjne umieszczone

w górnej części ułatwiają obsługę plików odtwarzanych z urządzenia mobilnego. Produkt dostępny jest w kolorach: czarnym, niebieskim, fioletowym, białym lub różowym.

 

ANTEC dBs to dokanałowe słuchawki podpinane złączem mini jack 3,5 mm. Zastosowane w dBs głośniki typu driver o średnicy 10 mm mają pasmo przenoszenia od 20 Hz do 20 kHz, impedancję na poziomie 32 omów oraz czułość 98 dB/mW. Słuchawki ważą zaledwie 15 g. Kabel o długości 120 cm pokryty jest nylonowym oplotem, który poprawia wytrzymałość i zapobiega plątaniu się przewodu. Dostępne jest pięć wersji kolorystycznych produktu: czarno-czerwona, czarno-biała, szaro-biała, biało-różowa i zielono-biała.

 

Podziel się na:
  • PDF
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *