Menu Zamknij

Pierwszy aktywny projektor 3LCD 3D firmy Epson dla biznesu

Firma Epson, będąca od 11 lat światowym liderem na rynku projektorów , udostępnia pierwszy system aktywnej projekcji 3LCD 3D do użytku komercyjnego. Epson EB-W16 obsługuje technologię wizualizacji 3D wykorzystywaną przez uczelnie oraz w aplikacjach do projektowania i inżynierskich. To proste w obsłudze urządzenie przenośne pozwala wyświetlać obraz 3D w jakości HD i zapewnia wszystkie zalety technologii 3LCD.

Technologia 3LCD firmy Epson gwarantuje wierną reprodukcję szerokiej gamy kolorów, tworząc naturalne, żywe obrazy. Epson EB-W16 to znakomite urządzenie dla grafików — oferuje jednakowo duże natężenie światła białego i barwnego (tzw. CLO) na poziomie 3000 lumenów, co pozwala na wyświetlanie jasnych obrazów 3D w różnych warunkach oświetlenia w pomieszczeniu, natomiast współczynnik kontrastu rzędu 5000:1 gwarantuje widoczność najdrobniejszych szczegółów i zapewnia niewiarygodną jakość prezentacji.

Przenośny projektor EB-W16 jest nieduży, lekki i ma 1,2-krotny zoom optyczny, umożliwiający wyświetlanie obrazów 3D niemal wszędzie.

System projekcyjny Epson EB-W16 obsługuje wszystkie formaty sygnału 3D zgodne z HDMI i umożliwia projekcje różnych rodzajów obrazu: klatki ustawione obok siebie pionowo (ang. side-by-side) i poziomo (top-and-bottom) oraz nałożone na siebie (frame packed), dzięki czemu użytkownik może korzystać z szerokiej palety dostępnych na rynku materiałów 3D.

„Z powodzeniem wprowadziliśmy aktywny system projekcyjny 3D na rynek zestawów kina domowego, a teraz wprowadzmy nasze rozwiązania do zastosowań biznesowych. Model EB-W16 odznacza się bardzo wysoką jasnością i technologią 3LCD — jest doskonałą propozycją dla projektantów i inżynierów, oferując niesamowitą jakość prezentacji” – mówi Karol Andruszkiewicz, manager w polskim oddziale Epson Europe.

Model EB-W16 jest kompatybilny z ładowanymi przez port USB, korzystającymi z fal radiowych, lekkimi aktywnymi, migawkowymi okularami 3D  o zasięgu do 10 m od projektora.

Epson EB-W16 będzie można kupić w Polsce już od stycznia 2013 r. w sugerowanej cenie detalicznej 3 599 zł. Gwarancja 24 miesiące na projektor, a 12 miesięcy lub 1000h na lampę.

Funkcje

·        Jasna projekcja 3D na dużym ekranie

·        Jednakowo wysokie natężenie światła białego i barwnego (3000 lumenów)

·        Wyjątkowa jakość obrazu dzięki technologii 3LCD firmy Epson

·        Głęboka czerń dzięki wysokiemu współczynnikowi kontrastu na poziomie 5000:1

·        Obsługa wszystkich formatów 3D zgodnych z HDMI (klatki ustawione obok siebie poziomo, pionowo i nałożone na siebie)

·        Rozdzielczość WXGA (1280 x 800) — HD Ready

·        Ładowane przez port USB aktywne okulary migawkowe do oglądania w 3D2 — sprzedawane osobno

·        Łatwe wyrównywanie wyświetlanych materiałów za pomocą korekcji geometrii obrazu, obiektywu z zoomem x 1,2 i funkcji automatycznego dopasowania obrazu do ekranu.

·        Głośnik o mocy 2 W

Podziel się na:
  • PDF
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *