Menu Zamknij

eOględziny – czyli lepsza kontrola wydatków i stanu floty

LeasePlan Fleet Management – jako pierwsza firma na polskim rynku CFM – uruchomił innowacyjną aplikację, która umożliwia określenie faktycznego stanu leasingowanego pojazdu przez cały okres trwania umowy. Nowe narzędzie daje fleet managerom stały dostęp do informacji o sposobie eksploatacji floty. Pozwala kontrolować koszty i minimalizować wydatki.

eogledzinyZaprojektowana przez specjalistów LeasePlan aplikacja eOględziny to narzędzie oparte na formularzu internetowym i aplikacji na urządzenia mobilne (smartfony i tablety). Za pośrednictwem tego rozwiązania kierowcy i serwisanci mają możliwość określania tego, jaki jest stan samochodu i co się z nim dzieje przez cały czas trwania umowy najmu.

 „eOględziny to innowacyjny system kontroli kosztów. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów, którzy nie chcą być zaskakiwani dodatkowymi wydatkami, chociażby przy zwrocie leasingowanych pojazdów.” – mówi Artur Sulewski, dyrektor handlowy LeasePlan Fleet Management.

Ta usługa jest adresowana do klientów chcących szczegółowo i skrupulatnie kontrolować koszty, np. poprzez weryfikację wydatków powodowanych nadmiernym zużyciem lub uszkodzeniami pojazdów. Aplikacja pozwala nie tylko na gromadzenie i dostęp do podstawowych danych samochodu (status i numer ubezpieczenia, numer VIN). Może służyć do zbierania innych informacji związanych z procesem eksploatacji, takich jak zużycie opon, czy też powstałe uszkodzenia. Użytkownik aplikacji (kierowca, serwisant) informację tekstową może wzbogacić o zdjęcia. Z kolei menedżerowie flot mają wgląd do raportów powstałych na podstawie zgromadzonych danych.

„eOględziny to narzędzie wspomagające kontrolę stanu floty, przez co możliwe jest planowanie przyszłych kosztów oraz odpowiednie wpływanie na zachowania użytkowników pojazdów. Planujemy również wzbogacić system eOględzin o kolejne funkcjonalności, takie jak raporty stanu pojazdu niezbędne do określenia kosztów ubezpieczenia, czy też jego wartości w momencie odsprzedaży.” – mówi Artur Sulewski, dyrektor handlowy LeasePlan Fleet Management.

Aplikacja eOględziny jest dostępna w ofercie LeasePlan Fleet Management (Polska) od początku 2013 roku.

Podziel się na:
  • PDF
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *