Menu Zamknij

AirLive świętuje 20 rocznicę dostarczania wysokiej jakości produktów technologicznych

W tym roku firma AirLive świętuje dwie dekady dostarczania wysokiej jakości produktów technologicznych. Historia produktów sieciowych rozpoczęła się w 1993 roku. W 2003 roku AirLive zaprezentował pierwszy wielofunkcyjny punkt dostępu bezprzewodowego na świecie, a w 2005 pokazał pierwszy 5GHz AccesPoint dla WISP (Wireless Internet Service Provider).

764779BB-9782-60BA-35BD981363F70466Obecnie AirLive jest międzynarodową marką, kojarzoną przede wszystkim z produkcją sprzętu telekomunikacyjnego i rozwiązań dla monitoringu wideo IP z wieloma produktami i setkami dystrybutorów na całym świecie.

„Stosujemy te same zasady i innowacyjne technologie dla urządzeń monitoringu wideo”, mówi Albert Yeh, wiceprezes i szef działu produktów AirLive.

Kontynuując rozwój rozwiązań komunikacyjnych, AirLive skoncentrował swoje wysiłki na segmencie nadzoru wideo IP. Monitoring IP jest jednym z najszybciej rozwijających się segmentów w zakresie sieci IP na całym świecie. To rynek, gdzie jakość, stabilność oraz funkcje są bardzo ważne, dlatego AirLive skupia się przede wszystkim na wytwarzaniu urządzeń z wieloma funkcjami oraz o wysokiej jakości.

Rynek monitoringu jest obecnie podzielony między tradycyjne rozwiązania analogowe oraz nowe technologie IP, które oferują lepszą rozdzielczość, prostą instalację oraz ułatwioną obsługę.

Poprzez obniżanie kosztów i zwiększanie stabilności, monitoring IP zyskuje coraz większy udział w rynku. AirLive wprowadził urządzenia do nadzoru IP już w 2007 roku.

W najbliższej przyszłości będziemy prezentować kamery video z wbudowanymi funkcjami analizowania. Analiza video wymaga drogiego oprogramowania zainstalowanego na komputerze. AirLive wprowadza inteligentne kamery, które mogą rozpoznawać twarze czy też liczyć ludzi oraz pojazdy, bez konieczności stosowania zewnętrznego oprogramowania.

„Myślę, że kamery IP przyszłości to nie tylko urządzenia do przechwytywania wideo. Będą one potrafiły o wiele więcej. Staną się integralną częścią naszego życia i środowiska. Będzie to forma sztucznej inteligencji, która może zautomatyzować wiele zadań wykonywanych na co dzień. Pokażemy naszą nową technologię opartą na tych pomysłach. „

Podziel się na:
  • PDF
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *