Menu Zamknij

Getac V110 – rozmiar ma znaczenie

Najnowsza propozycja Getac’a rewolucjonizuje rynek wzmocnionych notebooków konwertowalnych. W porównaniu do poprzedniej generacji czy też aktualnej oferty konkurencji notebook rzeczywiście sprawia wrażenie wręcz niesamowicie kompaktowego i lekkiego. Pierwsze porównanie, jakie nasuwa się na myśl: najnowszy V110 ma się do poprzedniej generacji tak, jak ultrabooki mają się do notebooków.

v110Komputer działa pod kontrolą systemu Windows 8, a jego wydajność gwarantują procesor Intel Core IV generacji oraz układ graficzny Intel HD Graphics 4400. Pamięć RAM możemy rozszerzyć maksymalnie do 8GB, a w zależności od potrzeb otrzymujemy do dyspozycji dysk SSD o pojemności 128 lub 256GB. Uwagę zwraca ekran o przekątnej 11.6” wykonany w opracowanej przez producenta technologii LumiBond. Technologia ta integruje ekran Sunlight Readable przystosowany do pracy przy świetle słonecznym z niesamowicie responsywnym pojemnościowym panelem dotykowym przy jednoczesnym zapewnieniu zwiększonej wytrzymałości na uderzenia i zarysowania (powłoka Corning® Gorilla Generation 2). Opcjonalnie dostępna jest równie konfiguracja z digitizerem, czyli dodatkowym ekranem dotykowym obsługiwanym rysikiem aktywnym.

W urządzeniu znajdziemy  port RS-232, audio in/out, USB 3.0 x 2, USB 2.0 x 1, LAN, HDMI oraz czytniki ExpressCard i Smart Card. Łączność ze światem zapewnia karta sieciowa w najnowszym standardzie 802.11ac, Bluetooth 4.0. Opcjonalnie możemy również go wyposażyć w zintegrowany moduł GPS i modem 3G.

Notebook posiada dwie wymienne baterie zapewniające do 13 godzin nieprzerwanego działania. Tym samym nie ma konieczności przerywania pracy w celu wymiany baterii, o ile tylko mamy przy sobie dodatkowy komplet.

Low_Res_V110_backright_open(png)

Urządzenie spełnia międzynarodowe normy wytrzymałościowe (MIL-STD-810G,
MIL-STD-461F),  zapewniając  odporność na upadki, wstrząsy i wibracje. Szczelność na poziomie IP65 oraz dopuszczalny zakres temperatur pracy od -21°C do 60°C pozwala na swobodne działanie niezależnie od warunków atmosferycznych.

Notebook ma wymiary 299 x 223 x 34mm i waży jedynie 1,98kg.

Sprzęt dostępny jest u polskiego dystrybutora komputerów Getac www.rugged.com.pl.

Podziel się na:
  • PDF
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *