Menu Zamknij

Oszczędzaj pieniądze i czas dzięki nowej termicznej drukarce paragonów od firmiy Epson

Nowe urządzenie TM-T20II, z którego można korzystać od razu po rozpakowaniu, to jedna z najbardziej przystępnych cenowo drukarek paragonów firmy Epson, europejskiego lidera w produkcji drukarek POS[1]. Model TM-T20II, umożliwiający szybkie drukowanie na papierze paragonowym o szerokości 80 mm, jest idealny dla firm, które poszukują ekonomicznych i niezawodnych rozwiązań. Urządzenie będzie dostępne od stycznia 2014 r.

Epson_TM-T20II_2Funkcja oszczędzania papieru umożliwia druk bezmarginesowy, co oznacza oszczędność 12 mm papieru przy każdym wydruku. Oznacza to oszczędność rolek papieru w ciągu całego czasu eksploatacji wynoszącego 15 mln wierszy. Drukarka TM-T20II, objęta dwuletnią gwarancją, została stworzona zgodnie ze znanymi standardami jakości i niezawodności firmy Epson. Urządzenie jest proste w obsłudze, a konserwacja sprowadza się w praktyce do usuwania kurzu i ew. pyłu z papieru. TM-T20II spełnia normy ENERGY STAR, a także pomaga obniżyć rachunki za prąd i chronić środowisko.

„TM-T20II to idealne rozwiązanie dla firm poszukujących szybkiej, łatwej w konfiguracji i wydajnej drukarki POS w przystępnej cenie. Szybkość drukowania wynosząca 200 mm na sekundę pomaga rozładować nawet długie kolejki, a funkcja oszczędzania papieru zmniejsza ilość marnowanego papieru, co pozwala na oszczędność czasu i pieniędzy. Urządzenie pomaga także usprawnić obsługę klienta, ponieważ użytkownicy mogą skoncentrować się na pracy zamiast na częstej wymianie rolek papieru” – powiedział Grzegorz Moch, menedżer w polski oddziale Epson Europe.

Epson_TM-T20II_01TM-T20II to efektywne rozwiązanie, idealne w handlu detalicznym, hotelach i sklepach spożywczych. Współpracująca ze wszystkimi aktualnymi systemami operacyjnymi drukarka TM-T20II jest łatwa w integracji i montażu — można ją zawiesić pionowo lub poziomo za pomocą uchwytu ściennego znajdującego się w zestawie. Można też korzystać z interfejsu szeregowego lub Ethernet, dodatkowo w standardzie jest wbudowany interfejs USB.

Model TM-T20II trafi do sprzedaży w styczniu 2014 r., cena urządzenia nie jest jeszcze ustalona.

Funkcje
Drukarka termiczna do terminali POS
Drukowanie z szybkością 200 mm/s
Dwa modele:

1) interfejs USB + szeregowy

2) interfejs USB + Ethernet

Automatyczna funkcja redukcji papieru
Funkcja drukowania bonów
Certyfikat ENERGY STAR
Zewnętrzne źródło zasilania
Czas eksploatacji: wydruk 15 milionów wierszy
Czas eksploatacji automatycznej gilotyny: 1,5 mln cięć
Średni czas bezawaryjnej pracy: 360 000 godzin
Średnia liczba cięć w trakcie bezawaryjnej pracy: 60 mln wierszy
Czas eksploatacji głowicy: 100 km
Sygnalizator akustyczny powiadamiający o drukowaniu paragonu


[1] Źródło: Interconnection Consulting, 2013

Podziel się na:
  • PDF
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *