Menu Zamknij

Multimedia Polska kolejnym MVNO działającym na sieci Plus

Polkomtel Sp. z o.o, operator sieci Plus oraz Multimedia Polska S.A., dostawca usług telekomunikacyjnych podpisały umowę, w ramach której Plus zapewnił Multimediom hurtowy dostęp do sieci mobilnej. Tym samym Multimedia Polska do swojego portfolio usług dołącza MVNO.

MMLogoW ramach zawartej umowy Grupa Multimedia Polska S.A. zyskała możliwość świadczenia pełnego wachlarza detalicznych usług mobilnych, w tym m.in. roaming i dostęp do numerów specjalnych. Ponadto Polkomtel zagwarantował nowemu partnerowi wsparcie w obsłudze klienta, pomoc w zakupie telefonów, itp. Strony podkreślają, że jest to pierwszy etap współpracy i zapowiadają  poszerzanie jej zakresu oraz  rozbudowę oferty produktowej.

„Nasza strategia zakłada stałą rozbudowę oferty i  poszerzanie portfolio świadczonych przez nas usług. Proponowane klientom pakiety zawierają oprócz cyfrowej telewizji, szybkiego internetu stacjonarnego i mobilnego oraz telefonu, również sprzedaż ubezpieczeń, a dzięki zawartej właśnie umowie z Polkomtelem, solidnym i doświadczonym partnerem, stacjonarną usługę telefoniczną wzbogaci telefon komórkowy.” – podkreśla Andrzej Rogowski, Prezes Zarządu Grupy Multimedia Polska.

Komercyjny start Multimedia Polska z głosową ofertą MVNO planowany jest jeszcze w tym roku.

plus„Dla Polkomtelu umowa MVNO z Multimedia Polska to potwierdzenie konsekwentnie realizowanej strategii rozwijania współpracy hurtowej z partnerami posiadającymi silną pozycję na rynku i korzystającymi z naszej infrastruktury. Jest to też dowód zaufania do nas i potwierdzenie wysokiej jakości usług w nowoczesnej sieci Plusa, które oferujemy naszym partnerom.” – mówi Tobias Solorz, Członek Zarządu Polkomtel Sp. z o.o.

Polkomtel jest w Polsce liderem w zakresie współpracy z partnerami hurtowymi w oparciu o umowy roamingu krajowego i umowy typu MVNO, których obecnie posiada kilkanaście.

Grupa Multimedia Polska to ogólnopolski operator telekomunikacyjny, świadczący usługi cyfrowej telewizji kablowej, internetu stacjonarnego i mobilnego oraz telefonu –  825 tysiącom abonentów.

Podziel się na:
  • PDF
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *