Menu Zamknij

Premiera Axence nVision 7 Pro

Firma Axence z początkiem listopada wprowadziła na rynek oczekiwaną przez wielu użytkowników nową wersję oprogramowania do zintegrowanego zarządzania infrastrukturą IT i podnoszenia poziomu jej bezpieczeństwa. Axence nVision 7 Pro został wyposażony w innowacyjną funkcję zdalnej konsoli.

LogoAxenceAxence nVision to sztandarowy produkt firmy, który w sposób kompleksowy wspiera rozwiązywanie problemów z siecią i infrastrukturą IT. Złożony z pięciu modułów zapewnia m. in. precyzyjne wykrywanie, wizualizację i monitorowanie sieci, monitorowanie aktywności użytkowników, inwentaryzację sprzętu i oprogramowania oraz kontrolę dostępu do portów USB i nośników danych. Ponadto umożliwia ochronę przed awariami, alarmowanie i opcję generowania raportów.

nVision2Najnowsza wersja programu jest odpowiedzią na rosnące potrzeby użytkowników. Zdecydowaliśmy się na wprowadzenie w Axence nVision 7 Pro innowacyjnej opcji zdalnej konsoli – mówi Beata Kwiatkowska, Dyrektor Zarządzająca firmy Axence. Funkcja ta umożliwia jednoczesną pracę
z programem wielu administratorów, co ma ogromne znaczenie dla działów IT, zwłaszcza w większych organizacjach. Zdalna konsola błyskawicznie się uruchamia – w ciągu paru sekund administrator widzi główne okno programu
, dzięki czemu może szybko rozwiązać niemalże każdy problem – dodaje.

Kwiatkowska zapowiada, że to nie ostatnie zmiany w produkcie nVision. Kolejne aktualizacje zostały zaplanowane jeszcze w tym roku.

Podziel się na:
  • PDF
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *