Menu Zamknij

Horror, anime i komedia – aplikacja Vodeon na platformie Samsung Smart TV

Już od 15 listopada na platformie Samsung Smart TV dostępna będzie aplikacja Vodeon, oferująca  dostęp do filmów fabularnych oraz seriali z serwisu Vodeon.pl. Najgłośniejsze premiery będą dostępne w ramach płatnej usługi Premium.

Platforma Samsung Smart TV jest pierwszą na rynku, na której dostępna jest aplikacja Vodeon*. Z programu mogą korzystać  zarówno posiadacze najnowszej wersji telewizorów i urządzeń Blu-ray Samsung Smart TV z serii F, jak i wcześniejszych z lat 2011 i 2012. Aplikacja Vodeon daje łatwy dostęp do filmów znajdujących się w serwisie Vodeon.pl, którego repertuar zdominowany jest przez takie gatunki jak horror, sensacja, komedia oraz japońskie anime. W serwisie znajdziemy też unikalną ofertę  – ekskluzywnie w Vodeon.pl jest ponad 100 filmów. Kolejne 100 pozycji filmowych zostanie dodanych do katalogu aplikacji w ciągu najbliższych 6 miesięcy. Tych produkcji nie znajdziemy w ofercie żadnego innego polskiego serwisu VOD.

vodeon-smart-01

Twórcy serwisu Vodeon zapowiadają specjalne premiery filmowe z okazji debiutu aplikacji na platformie Samsung Smart TV. Po takich deklaracjach możemy się spodziewać rarytasów z najwyższej półki.

Vodeon.pl to uruchomiony pod koniec 2012 r. serwis VOD z filmami fabularnymi i serialami. Jego repertuar znacząco różni się od oferty innych polskich portali VOD i skierowany jest do aktywnego widza szukającego nowoczesnej rozrywki poza głównym nurtem. W ramach wyłącznej oferty vodeonu dostępne są m.in. remasterowane i udostępniane w formacie FULL HD przeboje z Chuckiem Norrisem, najlepsze horrory z całego świata, parodie przebojów kinowych oraz japońskie anime. Współtwórcą serwisu jest znany krytyk filmowy Tomasz Raczek.

Podziel się na:
  • PDF
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *