Menu Zamknij

Planet ICA-W8100-CLD – Bezprzewodowa kamera IP typu fisheye

Planet ICA-W8100-CLD to kompaktowych rozmiarów kamera, zamknięta w obudowie w kształcie kostki. Zapewnia panoramiczny kąt widzenia, szczególnie przydatny w monitoringu wewnątrz pomieszczeń. Kamera ma sensor o rozdzielczości 1.3 megapiksela, wspiera formaty kompresji H.264, MPEG-4 i M-JPEG oraz zapewnia doskonałą jakość obrazu w rozdzielczości 1280 x 720 (720p) przy 30 klatkach na sekundę. Unikalna konstrukcja obudowy sprawia, że ICA-W8100-CLD jest idealnym rozwiązaniem do monitoringu w domach, butikach, sklepach i restauracjach.

box_ICA-W8100Rozleglejszy monitoring dzięki 180 stopniowemu panoramicznemu widokowi

Bezprzewodowa kamera fisheye ICA-W8100-CLD pozwala monitorować cały obszar za pomocą tylko jednego urządzenia, co skutkuje mniejszymi kosztami instalacji systemu nadzoru video. Zniekształcony półkolisty obraz nagrany przez obiektyw typu fisheye jest automatycznie konwertowany do tradycyjnego formatu, a wszystko to bez konieczności instalowania dodatkowego oprogramowania. Z Planet ICA-W8100-CLD możesz podglądać obraz na żywo i korzystać z funkcji takich jak wykrywanie ruchu za pośrednictwem przeglądarki IE.

Efektywne zarządzanie zdarzeniami

ICA-8100-CLD ma wbudowany czujnik Passive InfraRed (PIR), który jest w stanie wykryć ruch w odległości 5 metrów od urządzenia. Kiedy przed czujnikiem przejdzie jakaś osoba, lub w zasięgu kamery zdarzy się jakiś wypadek, urządzenie to wykryje i zacznie automatycznie nagrywać. Ponadto ICA-8100-CLD umożliwia nagrywanie obrazu na wbudowaną kartę pamięci.

Lepsza jakość video i dwukierunkowa komunikacja audio

Planet ICA-W8100-CLD zapewnia bardziej kompleksowy zestaw funkcji poprawiających jakość obrazu, w tym Auto Electronic Shutter (AES) i Auto White Balance (AWB). Poza tym urządzenie umożliwia dwukierunkową komunikację głosową, co pozwala na jeszcze lepsze reagowanie na zdarzenia.

Wysoka jakość strumieniowania przez łączność bezprzewodową w standardzie 11n

ICA-W8100-CLD działa w standardzie sieci bezprzewodowych IEEE 802.11n, co pozwala na komunikację z maksymalną prędkością i zapewnia bezpieczną transmisję dzięki kodowaniu WEP i WPA. Technologia ta pozwala również na strumieniowanie video w wysokiej jakości do odległych miejsc i urządzeń mobilnych. Funkcja Site Survey pozwala znaleźć i połączyć się z sieciami Wi-Fi będącymi w zasięgu kamery. ICA-W8100-CLD jest zgodna ze standardem ONVIF, dlatego może współpracować z dowolnymi urządzeniami dostępnymi na rynku zgodnymi z ONVIF, co znacznie ułatwia użytkownikom zainstalowanie tej kamery w istniejącym systemie monitoringu. Do kamery dołączone jest 64 – kanałowe oprogramowanie do zarządzania, które ułatwia kontrolę nad systemem i pozwala na zdalne monitorowanie. Kamera Planet ICA-W8100-CLD jest najlepszym wyborem, gdyż zapewnia niezawodnie działanie i dostarcza obraz najwyższej jakości.

Monitoring domu poprzez usługę Cloud IP

Planet ICA-W8100-CLD różni się od innych kamer tym, że nie wymaga podłączenia do komputera. Aby podglądnąć zdalnie video z kamery nie działającej w chmurze, użytkownicy muszą wykonać wiele skomplikowanych i czasochłonnych czynności, takich jak zapisanie się do usługi DDNS i przekonfigurowanie routera. Dzięki bezpłatnej aplikacji mobilnej, każdy użytkownik może uzyskać zdalny podgląd obrazu z kamery Planet ICA-W8100-CLD.

Podziel się na:
  • PDF
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *