Menu Zamknij

Moc stylu z akcesoriami do ładowania Nokia

Bezprzewodowe ładowarki indukcyjne, a także mobilne ładowarki typu power-bank to nie tylko modne, designerskie gadżety, ale przede wszystkim praktyczne urządzenia, które doskonale sprawdzą się w domu, w pracy, a nawet w samochodzie. Firma Nokia, największy dostawca tego typu rozwiązań na rynku, przedstawia serię kolorowych akcesoriów umożliwiających swobodne korzystanie z pełnej mocy telefonu nawet przy intensywnym korzystaniu z jego energochłonnych funkcji.

CR-201Ładowanie indukcyjne – bez kabla, bez ograniczeń

CE4A, komitet techniczny producentów samochodów wspierany przez marki Audi, BMW, Daimler, Volkswagen oraz Porsche, wybrał Qi jako uniwersalny standard ładowania urządzeń mobilnych. Wszystkim urządzeniom zgodnym z tym standardem energię zapewnią bezprzewodowe ładowarki firmy Nokia, w tym uchwyt samochodowy CR-201, bezprzewodowa ładowarka DT-601 czy też DC-50 – praktyczny akumulator wykorzystujący zjawisko indukcji magnetycznej.

Uchwyty samochodowe do ładowania bezprzewodowego to także możliwość bezpiecznego korzystania z telefonu podczas jazdy. Z przymocowanym do szyby lub deski rozdzielczej uchwytem Nokia CR-201 każdy może bez ograniczeń korzystać z nawigacji w smartfonie, a przy okazji bezprzewodowo ładować baterię. Wystarczy włożyć smartfon do uchwytu, a on od razu zacznie się ładować. Ponadto dotknięcie telefonem logo NFC na uchwycie samochodowym uruchamia aplikację Car App, która przedstawia informacje o godzinie,  poziomie naładowania baterii oraz udostępnia skróty do trzech wybranych aplikacji. Cena Nokia CR-201 to 280 PLN.

DC-50Indukcyjne ładowanie w wersji mobilnej zapewni Nokia DC-50. Ta przenośna ładowarka doskonale sprawdzi się w podróży służbowej, podczas weekendowego wypadu w góry czy też urlopowego lenistwa na egzotycznej plaży – wszędzie tam, gdzie dostęp do gniazdka z prądem jest utrudniony. Wystarczy położyć telefon na podstawce, aby naładować jego akumulator dzięki zjawisku indukcji elektromagnetycznej – szybko, łatwo i bez kabli. Nokia DC-50 to także eleganckie i oryginalne wzornictwo dostępne w pięciu wersjach kolorystycznych: białej, żółtej, niebieskiej i czerwonej. Cena Nokia DC-50 to 280 PLN.

Więcej informacji o produkcie:

http://www.nokia.com/pl-pl/akcesoria/akcesoria/dc-50/

DC-601Wielbicielom oryginalnego wzornictwa spodoba się z pewnością bezprzewodowa ładowarka Nokia DT-601. Średnica tego zgrabnego akcesorium wynosi zaledwie 65 mm, a jej grubość to niecałe 9 mm, dlatego doskonale mieści się nawet w kieszeni spodni. Teraz każdy użytkownik może naładować swój telefon niezależnie od tego, gdzie się znajduje i co robi. Wystarczy położyć telefon na akcesorium, aby zyskał energię do działania. Użytkownik może w tym czasie przeglądać strony internetowe, sprawdzić pocztę czy słuchać muzyki. Cena Nokia DT-601 to 126 PLN.

Więcej informacji o produkcie:

http://www.nokia.com/pl-pl/akcesoria/akcesoria/dt-601/

Wszystkie powyższe akcesoria są kompatybilne z urządzeniami zgodnymi ze standardem Qi. Z ich pomocą można w szybki i łatwy sposób naładować smartfony z rodziny Nokia Lumia: Nokia Lumia 1520, Nokia Lumia 1020, Nokia Lumia 925, Nokia Lumia 920 a także Nokia Lumia 820 ze specjalną nakładką do bezprzewodowego ładowania.

 

DC-19Mobilna energia z akcesoriami typu power bank

Z myślą o zaawansowanych funkcjach smartfonów i aktywnym życiu ich użytkowników Nokia stworzyła power banki – pełne energii akumulatorki, które czuwają, by naładować telefon wtedy, kiedy najbardziej tego potrzebuje. Teraz każdy może grać godzinami w swoje ulubione gry, surfować po Internecie czy też rozmawiać bez ograniczeń, nie obawiając się o baterię swojego telefonu.

Niekończącą się moc w każdych warunkach zapewni Nokia DC-19. Ta stylowa ładowarka została wyposażona w akumulator o pojemności 3200mAh, dzięki czemu każdy, nawet najbardziej aktywny użytkownik, nie musi obawiać się już o baterię w swoim smartfonie. Czas czuwania akcesorium po pełnym naładowaniu to aż 3 miesięcy. Nokia DC-19 trafi do sprzedaży już w grudniu. Orientacyjna cena produktu to 139 PLN.

Więcej informacji o produkcie:

http://www.nokia.com/pl-pl/akcesoria/akcesoria/dc-19/

DC-18 Model Nokia DC-18 wyróżnia nowoczesny design oraz lekka, kompaktowa budowa. Dzięki niewielkim rozmiarom i niskiej wadze można go bez problemu nosić w torebce czy w teczce.  Power bank dostarczy energię wszystkim urządzeniom wyposażonym w wejście USB. Wystarczy podłączyć kabel do akcesorium, by rozpocząć ładowanie. Symbol baterii wskazuje, ile energii pozostało w tym sprytnym gadżecie. Nokia DC-18 jest dostępna w trzech żywych kolorach: żółtym, czerwonym, niebieskim oraz w klasycznej bieli. Cena Nokia DC-18 to 89 PLN.

Więcej informacji o produkcie:

http://www.nokia.com/pl-pl/akcesoria/akcesoria/dc-18/

Podziel się na:
  • PDF
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *