Menu Zamknij

Palit przedstawia najszybszą kartę graficzną na świecie: GTX 780 Ti JetStream

Palit Microsystems Ltd, wiodący producent kart graficznych, przedstawia kartę Palit GeForce GTX 780 Ti JetStream, najszybszą kartę z pojedynczym GPU na świecie. Seria kart Palit JetStream oferuje innowacyjny system chłodzenia i zoptymalizowaną konstrukcję, aby dostarczyć graczom najlepszych doświadczeń podczas grania. Najnowszy i najmocniejszy model serii, Palit GTX 780 Ti Jet Stream gwarantuje graczom najlepszą wydajność i zapierające dech w piersiach doznania. Palit GTX 780 Ti JetStream staje się nowym królem kart graficznych z pojedynczym GPU.

fotoPalit GeForce GTX 780 Ti JetStream ma rdzeń GK110, taktowany zegarem 980MHz, co czyni go znacznie szybszym od wersji NVIDIA o taktowaniu 876MHz. Za utrzymanie niskiej temperatury odpowiadają trzy inspirowane silnikami odrzutowymi wentylatory (dwa 80 mm i jeden 90 mm), które zapewniają optymalny przepływ powietrza do radiatora. Nowy system chłodzenia to przede wszystkim miedziana podstawa radiatora i 5 miedzianych rurek cieplnych, które skutecznie odprowadzają nadmiar ciepła. Wykorzystanie DrMOS i 8-Phase PWM zwiększa stabilność karty i pozwala na dalsze podkręcanie zegara. Palit GTX 780 Ti JetStream jest też wyposażony w dwa 8-pinowe złącza zasilania PCI Express gwarantujące odpowiedni zapas mocy w każdych warunkach.

Karta Palit GTX 780 Ti JetStream wyposażona w autorski system chłodzenia JetStream zapewnia o 10% większą wydajność niż referencyjna karta GeForce GTX 780 Ti. Nowy system chłodzenia jest cichszy o 7dB i pozwala na osiągnięcie temperatury o 10 stopni niższej.

Narzędzie do overclockingu ThunderMaster w pełni wykorzystuje odnowioną technologię GPU Boost, która inteligentnie monitoruje temperaturę, taktowanie rdzenia i prędkość wentylatorów. Dzięki trybowi Master Mode, narzędzie ThunderMaster pozwala na podniesienie wydajności do granic możliwości.

Palit GeForce GTX 780 Ti JetStream jest nie tylko szybką i wydajną kartą. Doskonale poprawia ona jakość rozgrywki. Technologia NVIDA GPU Boost 2.0 umożliwia osiągnięcie maksymalnych prędkości taktowania, PhysX® i TXAA™ zapewniają płynny i wyraźny obraz, a GeForce ShadowPlay™ pozwala uchwycić najważniejsze momenty w grach. Nieważne, czy grasz na monitorze o rozdzielczości 4K, czy też na wielu monitorach, GTX 780 Ti sprosta wszelkim wymaganiom. Palit GeForce GTX 780 Ti JetStream jest flagowym modelem kart z serii GTX700. Oferuje on ekstremalną wydajność i zapewnia graczom niezapomniane wrażenia.

Palit GTX 780 Ti JetStream

Rdzenie

2880

Standardowe taktowanie

980 MHz

Podkręcone taktowanie

1046 MHz

Taktowanie pamięci

3500 MHz (DDR 7000 MHz)

Ilość pamięci

3072 MB

Interfejs pamięci

384 bit

Wyjścia

D-DVI(DVI-I/DVI-D) +HDMI+DisplayPort

Przepustowość pamięci

336(GB/S)

Zasilanie

8pin+8-pin

TDP

250W

 

Cechy główne karty Palit GeForce GTX 780 Ti JetStream:

 • Potrójny wentylator

System trzech wentylatorów oferuje potrójną wydajność chłodzenia, a wentylatory o średnicy 8cm, 9cm, 8cm pozwalają na efektywne odprowadzanie ciepła z gorących elementów.

 • Dioda LED

Niebieska dioda zamontowana na autorskim chłodzeniu karty zapewnia delikatne oświetlenie, co pozwala graczom na jeszcze głębsze zanurzenie się w świecie gry.

 • Ostrze TurboFan

Zainspirowane mocą silników odrzutowych, ostrze TurboFan poprawia wydajność chłodzenia, generując silny strumień powietrza.

 • Technologia DrMOS

Technologia ta początkowo dostępna jedynie dla wysokiej klasy procesorów serwerowych, jest teraz dostępna w nowej generacji kart graficznych Palit. DrMOS redukuje poziom hałasu oraz skutecznie ogranicza wytwarzanie ciepła.

 • 8-Phase PWM

Unikalna konstrukcja 8-Phase PWM zmniejsza maksymalny prąd dla każdej fazy, co zapewnia stabilność poziomu napięcia i podnosi możliwości podkręcania. Rozwiązanie pozwala to na zwiększenie wydajności prądowej o 30%.

 • Miedziana konstrukcja

Nowy projekt chłodzenia JetStream zawiera dużą miedzianą podstawę, która przylega bezpośrednia do GPU, a także więcej rurek cieplnych, co skutkuje wydajniejszym odprowadzaniem ciepła i temperaturą o 20% niższą.

 • Jednoczesna obsługa trzech monitorów DVI

Dzięki optymalizacji wyjścia wideo, możliwe jest korzystanie z 3 monitorów DVI przy użyciu jednej karty graficznej*.

*poprzez przejściówkę HDMI-DVI

 • Zoptymalizowany przepływ powietrza

Inteligentny system wentylatorów 8cm-9cm-8cm składa się z trzech wentylatorów. Każdy z wentylatorów obraca się w innym kierunku, aby zmniejszyć konflikt wentylacyjny i skutecznie poprawić ogólną wydajność chłodzenia.

 • Dwa 8-pinowe złącza zasilania PCI Express

Dwa 8-pinowe złącza zasilania PCI Express dla karty GTX 780 Ti JetStream zapewniają wystarczającą ilość energii podczas pracy pod dużym obciążeniem.

 • Tryb MasterMode:

Palit ThunderMaster to program narzędziowy do podkręcania karty graficznej, który pozwala na zwiększenie wydajności karty oraz monitorowanie najważniejszych informacji. Włączenie trybu MasterMode zapewni karcie GTX 780 Ti dodatkowe 5% wydajności w grach.

 

Cechy:

SMX:

 • Nowa generacja strumieniowania wieloprocesorowego zbudowana od podstaw dla niesamowitej wydajności i efektywnośc

Technologia NVIDIA GPU Boost 2.0:

 • Dynamicznie zwiększa taktowanie zegara na podstawie obciążenia karty i pozwala entuzjastom na kontrolę temperatury karty, prędkości wentylatora, przetaktowanie i zamontowanie chłodzenia wodnego. Pozwala to na większe dostosowanie karty do swoich potrzeb oraz na zaawansowany overclocking, co umożliwia graczom doświadczyć nowego poziomu wydajności w grach.

Wsparcie Microsoft® DirectX® 11:

 • DirextX 11 GPU z Shader Model 5.0 zaprojektowany dla osiągania wysokiej wydajności przy korzystaniu z nowego API GPU-accelerated tessellation.

Technologia NVIDIA PhysX®:

 • Pełna obsługa technologii NVIDIA PhysX umożliwia obcowanie z zupełnie nową klasą fizycznych interakcji, co zapewnia bardziej dynamiczne i realistyczne wrażenia w grach.

NVIDIA 3D Vision Ready

 • Wsparcie dla technologii NVIDIA 3D Vision przynosi pełne wsparcie dla stereoskopowego obrazu 3D. Połączenie nowoczesnych bezprzewodowych okularów i zaawansowanego oprogramowania przekształca setki gier PC do stereoskopowego obrazu 3D. Ponadto możesz przesyłać filmy 3D i cyfrowe fotografie w 3D ze strony VisionLive.com w krystalicznie czystej jakości.

Technologia NVIDIA FXAA

 • Technologia antyaliasingu, oparta na shaderach dostępna w Panelu sterowania NVIDIA, umożliwia bardzo szybki antyaliasing w setkach gier PC.

Technologia NVIDIA TXAA

 • Wsparcie dla nowej technologiii antyaliasingu, która zapewnia doskonałe połączenie jakości obrazu i wydajności.

NVIDIA Adaptive Vertical Sync

 • Umożliwia dynamiczną synchronizację pionową na podstawie analizy bieżących klatek, co pozwala na płynne wrażenia w grach.

PCI Express 3.0

 • Zaprojektowany dla nowej architektury PCI Express 3.0, która oferuje najszybsze prędkości transferu danych dla wymagających dużej przepustowości gier i programów 3D, zachowując przy tym wsteczną zgodność z istniejącymi standardami PCI Express dla zapewnienia szerokiego wsparcia.

NVIDIA SHIELD Ready

 • Uwolnij swoje ulubione gry, filmy, muzykę i wiele więcej z technologią NVIDIA® SHIELD™ – technologią zapewniającą mobilność podczas grania i rozrywki.

NVIDIA G-SYNC Ready

 • Monitory wyposażone w rewolucyjną technologię NVIDIA G-Sync, która eliminuje opóźnienie obrazu. W rezultacie użytkownik uzyskuje płynny, najszybszy i najbardziej elastyczny monitor do gier.

Podziel się na:
 • PDF
 • Facebook
 • Google Bookmarks
 • Twitter
 • Wykop
 • Śledzik

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *