Menu Zamknij

Skaner dokumentów Fujitsu ScanSnap SV600 kompatybilny z systemem Mac OS

Skaner dokumentów Fujitsu ScanSnap SV600 jest już kompatybilny z urządzeniami z najnowszą wersją systemu Mac OS X. Dzięki zastosowaniu metody skanowania bezdotykowego SV600 doskonale nadaje się do cyfryzacji różnego rodzaju dokumentów, w tym również delikatnych lub nieregularnych arkuszy. Skaner potrafi też zredukować zniekształcenia, które często występują podczas skanowania książek i wielostronicowych plików. Ze ScanSnap SV600 mogą korzystać użytkownicy pracujący zarówno na systemach Windows jak i  Mac.

Oprogramowanie Mac jest dostępne do pobrania bez opłat ze strony:

http://www.fujitsu.com/global/support/computing/peripheral/scanners/software/sv600.html

sv600“Skanery ScanSnap SV600 odniosły wielki sukces na rynku japońskim. Urządzenia zostały też dobrze przyjęte w krajach regionu EMEA, a ich popularność stale rośnie – mówi Mike Nelson, General Manager Sales and Marketing w PFU Imaging Solutions Europe Ltd. „Wprowadzenie wsparcia dla systemu Mac jest oparte na tym sukcesie i powoduje dotarcie do szerszego kręgu odbiorców.”

W skład darmowego pakietu oprogramowania Mac dla ScanSnap SV600 wchodzą cztery komponenty – sterowniki i narzędzie „ScanSnap Manager”:

  • ScanSnap Manager – pozwala na obsługę skanera SV600 przez system Mac OS

Oprogramowanie i sterowniki umożliwiają pracę produktów SV600 w środowisku Mac OS. Narzędzie posiada funkcje „Book Image Correction”, która koryguje zakłócenia obrazu spowodowane zakrzywieniem stron w otwartej książce. Dzięki wbudowanej funkcji „Page Turning Detection” skanowanie dokumentów staje się szybsze i łatwiejsze.

  • ScanSnap Organizer – zarządza przesyłaniem cyfrowych danych do systemu Mac OS

Oferuje dodatkowe funkcje zarządzania skanowanymi obrazami, pozwalające użytkownikowi zatwierdzać i – jeśli jest taka potrzeba – korygować obrazy skanowanych książek.

  • CardMinder – manager skanowanych wizytówek dla system Mac OS

Umożliwia skanowanie, gromadzenie danych i zarządzanie wizytówkami. Funkcja „Multiple Document Detection” pozwala użytkownikom na automatyczne skanowanie i rejestrowanie danych z wielu wizytówek naraz, co znacznie podnosi wydajność pracy.

  • Abbyy FineReader for ScanSnap – konwertuje obrazy w pliki Word i inne formaty tekstowe dla systemu Mac OS

Narzędzie korzysta z technologii OCR, umożliwiając konwertowanie obrazów w gotowe do edycji pliki Microsoft Word, Excel i PowerPoint.

foto: fujitsu.com

Podziel się na:
  • PDF
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *