Menu Zamknij

Aplikacja mobilna na iOS dla użytkowników zegarków sportowych TomTom

TomTom zaprezentował dziś swoją aplikację mobilną TomTom MySports na iOS, która oferuje biegaczom, rowerzystom i pływakom jeszcze bardziej elastyczny sposób zarządzania wynikami. Użytkownicy zegarków TomTom Sports będą mogli łatwo publikować kluczowe informacje w sieci i uzyskiwać do nich dostęp bez łączenia się z komputerem.

TomTom_MYSPORTS_APP_SYNC_KMAplikacja mobilna TomTom MySports na iOS będzie przekazana Apple już niedługo i zaoferuje użytkownikom bezpośredni dostęp do intuicyjnych funkcji serwisu TomTom MySports, w każdym miejscu i o dowolnej porze.

Aplikacja mobilna TomTom MySports na iOS wykorzystuje technologię Bluetooth® Smart do bezprzewodowego łączenia się ze sportowymi zegarkami GPS TomTom Runner i TomTom Multi-Sport. To umożliwia:

  • szybsze rozpoczęcie biegu i automatyczne pobieranie najnowszych danych satelitarnych QuickGPSFix do zegarków TomTom Runner i TomTom Multi-Sport;
  • automatyczne wysyłanie informacji o ćwiczeniach i uzyskanie dostępu do historii treningów.

„Teraz nie potrzeba komputera, aby uzyskać dostęp do wyników ćwiczeń przechowywanych w zegarkach sportowych” — powiedziała Corinne Vigreux, dyrektor zarządzający działu konsumenckiego i założycielka firmy TomTom. — „W ten sposób naszym klientom jest jeszcze łatwiej utrzymać motywację i pracować nad osiągnięciem celów”.

Zegarki TomTom Runner i TomTom Multi-Sport oferują bardzo duże wyświetlacze, pełnoekranowe graficzne narzędzia treningowe oraz — po raz pierwszy w branży — sterowanie za pomocą jednego przycisku. Ułatwiają dostęp do informacji, które są potrzebne do zachowania motywacji i osiągania celów.

Więcej informacji o sportowych zegarkach GPS TomTom można znaleźć pod adresem www.tomtom.com/sports

Podziel się na:
  • PDF
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *