Menu Zamknij

Bajki i kreskówki z tabletu Samsung – po polsku, legalnie, prosto i za darmo

Od Bolka i Lolka przez Świnkę Peppę do Supermena i setek innych kreskówek – to wszystko znajdziemy w darmowej dla użytkowników tabletów Samsung aplikacji VoD Bajki – kolejnej aplikacji VoD z portfolio Grupy Onet. Koniec marudzenia przy jedzeniu czy przed snem – bajki dla najmłodszych będą zawsze pod ręką.

screenshot-2013-11-15-19-27-06Dzieci korzystają z elektroniki sprawniej i chętniej, niż niejeden dorosły. Nie zawsze jednak mamy pewność, czy filmy animowane lub gry zręcznościowe nadają się dla najmłodszych, nie zawsze wiemy również skąd legalnie pobrać kolejne odcinki ulubionej historii. Warto więc przyjrzeć się nowym usługom dedykowanym świadomym rodzicom, którzy nie chcą zabraniać dzieciom dostępu do elektroniki, a jednocześnie pragną, aby ich pociecha bezpiecznie poznawała świat multimediów. Bezpłatna dla użytkowników tabletów Samsung aplikacja VoD Bajki to odpowiedź na wszystkie „multimedialne” problemy rodziców.

Najmłodszym użytkownikom VoD Bajki z pewnością spodobają się takie kreskówki jak Hello KittyMarta mówi czy Świnka Peppa. Nie jest wykluczone, że sami rodzice chętnie powrócą też pamięcią do czasów, gdy sami z zapartym tchem oglądali takie kultowe polskie bajki jak Krecik czyBolek i Lolek.

screenshot-2013-11-15-19-27-32 (1)Wszystkie materiały wideo zostały podzielone na grupy wiekowe, ułatwiające wybór odpowiedniej treści dla maluchów i starszaków. Jeśli rodzice nie do końca są pewni, co może spodobać się ich pociechom, mogą wybrać interesujący film czy bajkę z kategorii Polecane, przygotowanej przez redakcję Onet. Gdy już wiemy, jakie treści zaciekawią nasze pociechy, możemy dodać je do playlisty, dzięki czemu skupimy uwagę dziecka na dłuższy czas.

Aplikację VoD Bajki można za darmo pobrać ze sklepu Samsung Apps dostępnego z każdego tabletu Samsung: http://www.samsungapps.com/appquery/appDetail.as?appId=pl.onet.bajki

Kontrola rodzicielska w Samsung Tab 3 Kids

Nowoczesne rozwiązania dedykowane dzieciom, takie jak tablet Samsung GALAXY Tab 3 Kids, oprócz dostępu do gier edukacyjnych czy kreskówek na VoD Bajki, posiadają funkcję Time Manager. Dzięki niej, po upływie okresu aktywności wyznaczonego przez rodzica, tablet prosi o podanie hasła albo przechodzi w stan uśpienia. Elektronika w ręku dziecka nie tylko zabija nudę, ale potrafi też rozwijać wyobraźnię dziecka. Ważne jest jednak, aby treści, do których ma ono dostęp posiadały walory edukacyjne, ale także pozwalały rodzicom precyzyjnie kontrolować czas, przez jaki pociecha może korzystać z urządzeń.

Podziel się na:
  • PDF
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *