Menu Zamknij

Tanie rozmowy krajowe i zagraniczne – trwa nowa kampania outdoorowa sieci Lycamobile!

Lycamobile – sieć tanich krajowych i międzynarodowych rozmów komórkowych, kontynuuje kampanię outdoorową w 11 największych aglomeracjach Polski. Na 1000 nośnikach typu citylight pojawiły się plakaty prezentujące konkurencyjną ofertę sieci Lycamobil –  karty SIM umożliwiające połączenia krajowe i zagraniczne za niewielkie pieniądze, korzystne pakiety internetowe oraz nielimitowane rozmowy w obrębie sieci Lycamobile w Polsce. Kampania trwa do  1  grudnia.  

Lyca mobile_CLS_11_2013Nowa kampania outdoorowa ma przede wszystkim na celu  informację o ofertach sieci Lycamobile –  Karty SIM, umożliwiające użytkownikom kontakt z bliskimi w kraju i zagranicą po bardzo atrakcyjnych cenach, korzystne pakiety internetowe (w tym 1 GB Internetu za jedyne 19 zł), a także nielimitowane rozmowy w sieci Lycamobile w Polsce. Nowa kampania, widoczna w miastach takich jak:  Warszawa, Kraków, GOP, Lublin, Wrocław, Łódź, Białystok, Poznań, Bydgoszcz, Szczecin, Trójmiasto realizowana jest zgodnie z ideologią sieci Lycamobile: „połączenia z bliskimi na całym świecie w korzystnych cenach.”

Kampania outdoorowa ma także na celu wzmocnienie świadomości marki Lycamobile w Polsce  oraz zachęcenie nowych użytkowników do korzystania z konkurencyjnych i atrakcyjnych ofert sieci.

Kampania realizowana jest w terminie: 18.11-01.12. Za dobór mediów odpowiada firma Clear Channel Poland.

Podziel się na:
  • PDF
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *