Menu Zamknij

EH-TW9200 i EH-TW9200W – najwyższej klasy projektory do kina domowego

Epson wprowadzi na polski rynek – w styczniu 2014 roku –  dwa nowe, najwyższej klasy projektory 3D do kina domowego pełne zaawansowanych rozwiązań. Oprócz prawie dwa razy większego współczynnika kontrastu w porównaniu z poprzednimi modelami i nowego złącza MHL do odtwarzania treści ze smartfonów i tabletów[1] nowe projektory mają także mechanizm interpolacji klatek zarówno w trybie 2D, jak i 3D.

Epson_TW9200_01Model EH-TW9200W ma funkcję bezprzewodowego połączenia Full HD[2], umożliwiającą podłączenie do projektora urządzeń bez potrzeby instalowania ich w tym samym pomieszczeniu. Projektor
EH-TW9200 jest wersją przewodową.

Dzięki technologii Epson 3LCD, projektory EH-TW9200W i EH-TW9000 zawsze zapewniają równie wysoką jasność kolorów i bieli oraz żywe, dobrze nasycone kolory.

Wysoki współczynnik kontrastu 600 000:1 zapewnia bogactwo głębokich czerni, obydwa modele są idealne do oglądania najnowszych hitów filmowych zawierających sceny rozgrywające się w ciemności lub cieniu.

Dołączany do modelu EH-TW9200W bezprzewodowy moduł transmisji sygnału umożliwia jednoczesne podłączenie kablem HDMI do 5 różnych źródeł obrazu i szybki wybór urządzenia, z którego obraz jest wyświetlany na ekranie.

EH-TW9200W to także jeden z pierwszych projektorów do kina domowego firmy Epson wyposażony w złącze MHL, co pozwala odtwarzać treści — w tym zdjęcia, filmy i muzykę — bezpośrednio ze smartfonów i tabletów.

„Od ponad 10 lat jesteśmy numerem jeden na świecie wśród producentów projektorów[3], dlatego zawsze dążymy do rozwijania naszych technologii, by oferować użytkownikom najlepszą jakość kina domowego. Ponadto nowe projektory są zgodne z ładowanymi przez USB lekkimi aktywnymi okularami migawkowymi 3D odbierającymi sygnał drogą radiową[4] – dwie pary dołączone do każdego z modeli. Dzięki modułowi łączności radiowej okulary działają w odległości nawet do 10 metrów od projektora i zapewniają fantastyczną jakość filmów 3D i niezrównane wrażenia” – mówi Karol Andruszkiewicz, Business Sales Manager w polskim oddziale EPSON EUROPE B.V.

Obydwa modele dostępne będą w Polsce w styczniu 2014 roku. Orientacyjna sugerowana cena detaliczna: EH-TW9200 to 11 780 zł, a EH-TW9200W – 12 980 zł.[1] Tylko w modelu EH-TW9200W

[2] Funkcja bezprzewodowego obrazu HD jest dostępna w 28 krajach członkowskich UE oraz w Arabii Saudyjskiej, na Islandii, w Norwegii, Szwajcarii, Turcji i Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Sytuacja może ulec zmianie. Informacje o dostępności na poszczególnych rynkach można uzyskać w lokalnych biurach sprzedaży firmy Epson.

[3] Badania przeprowadzone przez firmę Futuresource Consulting Limited dla okresu od 2001 r. do 2012 r.

[4] Aktywne okulary migawkowe 3D firmy Epson powstały w ramach inicjatywy Full HD 3D Glasses Initiative, www.fullhd3dglasses.com

Podziel się na:
  • PDF
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *