Menu Zamknij

Sharp z Androidem – „więcej niż smart”

W nowej akcji promocyjnej telewizorów Sharp można wygrać zestaw akcesoriów firmy Measy, które rozbudują TV o funkcje znane dotychczas wyłącznie ze smartfonów i tabletów. Wystarczy kupić jeden z modeli objętych promocją, wypełnić formularz zgłoszeniowy i wykonać kreatywne zdjęcie nowego telewizora marki Sharp.

Sharp z AndroidemPromocja pt. „WIĘCEJ NIŻ SMART” jest kierowana do osób, które planują zakup nowego telewizora. Szansę na wygraną ma każdy, kto kupi nowy telewizor marki Sharp i weźmie udział w konkursie, rejestrując się na stronie www.smart-cash.tv. Na szczęśliwych zwycięzców czekają zestawy złożone z najnowszego dongla Measy U4A i pilota Measy RC11.

Przystawka Measy U4A tworzy z telewizora multimedialne centrum, działające pod kontrolą systemu Android 4.2. Daje to dostęp do potężnej bazy aplikacji, portali społecznościowych, komunikatorów, programów biurowych, radia, telewizji i gier. Aby skorzystać  ze wszystkich dobrodziejstw sklepu Google Play na dużym ekranie, wystarczy podłączyć ją do wolnego portu HDMI.

Measy U4A posiada czterordzeniowy procesor, taktowany częstotliwością 1,6 GHz, oraz 1 GB pamięci RAM. Dzięki takiej specyfikacji, potrafi obsłużyć nawet najbardziej wymagające gry 3D. Film prezentujący możliwości można zobaczyć pod adresem youtu.be/9bZFLeIVk50.

Za wygodne korzystanie z platformy Android na telewizorze odpowiada Measy RC11. To pilot, mysz i klawiatura QWERTY w jednym. Model ten wyposażony jest w żyroskop, a z miniaturowym odbiornikiem komunikuje się za pośrednictwem bezprzewodowej technologii 2,4 GHz. Przekłada się to na zasięg roboczy nawet do kilkunastu metrów.

Więcej informacji o promocji znajduje się na stronie www.smart-cash.tv. Lista modeli telewizorów objętych promocją jest dostępna pod adresem bit.ly/Lista-modeli-TV-Sharp. Promocja potrwa do 15 stycznia 2014 r. Liczba nagród jest ograniczona.

Podziel się na:
  • PDF
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *