Menu Zamknij

Projektor Sony VPL-VW500ES Produktem Roku 2013 PC World

Sto najciekawszych produktów IT, które pojawiły się w mijającym roku zostało dostrzeżonych i docenionych przez redakcję PC World. Produkt Roku 2013 to bardzo prestiżowy tytuł przyznawany przez reakcję magazynu – tym bardziej cenny – ponieważ definiowany przez grono profesjonalistów, którzy mają pełną wiedzę o nowościach i trendach panujących na rynku. W gronie wyróżnionych tym razem znalazł się projektor Sony VPL-VW500ES.

Sony_4k_VW1000ES_2W uzasadnieniu czytamy: „Ten zaawansowany projektor oferuje obraz w pełnej kinowej rozdzielczości 4K (4096 x 2160) i cenie dwukrotnie niższej od modelu VPL-VW1000ES. Dzięki znakomitej jasności VW500 jest świetnym rozwiązaniem do budowy wysokiej klasy systemów kina domowego”

PCWorld produkt roku 2014 krzyweWyróżniony projektor oferuje jasność 1700 lumenów oraz współczynnik kontrastu 200 000:1, co pozwala na uzyskanie najwyższej jakości obrazu, który ma w istocie rozdzielczość 4096 x 2160 zgodnie ze standardem DCI. Ponadto, projektor jest zgodny z najnowszym standardem HDMI, HDMI 2.0, dzięki czemu jest w stanie wyświetlać treści w jakości 4K/60P*, co gwarantuje płynny ruch bez konieczności elektronicznego ulepszania pikseli. Użytkownik może samodzielnie dokonać korekty kolorów, regulować odcienie, nasycenie oraz jasność, by osiągnąć pożądaną jakość obrazu dostosowaną to własnych preferencji. Wbudowany nadajnik radiowy to bezwzględnie większa elastyczność instalacji dzięki zastosowaniu silnego sygnału bezprzewodowego o dużym pokryciu.

*59.94/60Hz

Podziel się na:
  • PDF
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *