Menu Zamknij

Rozwiązanie AirLive dla monitoringu sklepów detalicznych

AirLive przedstawia niedrogie i łatwe w instalacji kamery IP dla użytkowników detalicznych.Branża detaliczna traci miliardy dolarów rocznie w związku z rabunkami, kradzieżami w sklepach i kradzieżami dokonanymi przez pracowników. Inwestowanie w kamery IP do monitoringu przynosi zauważalne korzyści – zwiększenie zysków, obniżenie opłaty za ubezpieczenie i zmniejszenie liczby przypadków kradzieży.

1

AirLive, jedna z najbardziej zaawansowanych marek w branży monitoringu IP, wprowadza rozwiązania dla sklepów detalicznych i małych sklepików, by zapewnić większe bezpieczeństwo właścicielom i pracownikom. AirLive poleca instalację centralnej kamery do monitoringu typu Fisheye – taki rodzaj urządzenia zapewnia widok 360 stopni. Za pomocą jednej takiej kamery można uzyskać obraz taki jak z 3 tradycyjnych kamer. Urządzenia z serii AirLive 720P idealnie nadają się do monitorowanie stanowisk kasjerów, wejść, magazynów, alejek i terenów zewnętrznych. Kamery zapewniają obraz w wysokiej rozdzielczości i prędkości 30 klatek na sekundę. Niektóre z urządzeń korzystają z technologii Clear Motion, która minimalizuje rozmycie obrazu spowodowane szybko poruszającymi się obiektami. Kamery AirLive są niedrogie, łatwe w instalacji i proste w obsłudze.

Seria sieciowych rejestratorów video CoreNVR pozwala na stworzenie centrum zarządzania, które obsługuje 9 lub 16 kanałów. Urządzenia są łatwe w montażu i obsłudze, pozwalają na podłączenie kamer o maksymalnej rozdzielczości 3 megapikseli oraz są wyposażone w złącze HDMI. Rejestratory korzystają z kodowania H.264 i pozwalają na dwukierunkową komunikację audio. Obsługa dwóch dysków wewnętrznych o maksymalnej pojemności 6 TB pozwala na przechowywanie danych do kilku tygodni.

Ponadto seria AirLive CoreNVR obsługuje także wykrywanie wielu zdarzeń, zwłaszcza wykrywanie ruchu, sygnał z wejścia cyfrowego czy też awaria dysku. Wszystkie te zdarzenia mogą uruchomić nagrywanie video, wysłać sygnał do cyfrowego wyjścia, serwera SMTP i FTP oraz wyświetlić informację na wbudowanym wyświetlaczu OSD, więc żadna ważna informacja nie zostanie przeoczona. Rejestratory CoreNVR są w stanie kontrolować kamery z funkcją PTZ zarówno przy użyciu myszki jak i dedykowanego joysticka z 12 programowalnymi przyciskami. Możliwe jest też użycie przeglądarki Internet Explorer lub aplikacji mobilnej do zdalnego podglądu obrazu i kontrolowania systemu CoreNVR. Z oprogramowaniem AirLive Campro Mobile możliwe jest monitorowanie sklepu bez konieczności przebywania na zapleczu, w pobliżu rejestratora i monitora.

 

Podziel się na:
  • PDF
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *