Menu Zamknij

TRENDnet® wprowadza wydajny router z rodziny N300

TRENDnet, najlepsza w swojej klasie firma oferująca urządzenia sieci przewodowych oraz bezprzewodowych ogłasza dostępność nowego urządzenia z rodziny N300 – modelu TEW-732BR, czyli bezprzewodowego routera, pozwalającego na uzyskanie szybkości 300 Mb/s.

TEW-732BRCzarna, kompaktowa obudowa i niewielki rozmiar urządzenia sprawiają, że wpasuje się ono w każde otoczenie, bez zwracania na siebie uwagi. TEW-732BR pozwala na dowolne dostosowywanie oprogramowania do potrzeb użytkowników dzięki zastosowaniu oprogramowania Open Source opartego na Linuxie.

Oszczędzaj czas przeznaczony na instalację i konfigurację. Korzystaj z wydajnego pasma sieci bezprzewodowej z prędkością do 300 Mb/s w standardzie n pasma 2.4 GHz. Złącze Gigabit Ethernet zapewnia wysoką jakość połączenia i w efekcie dobrą wydajność sieci bezprzewodowej. Bez przeszkód dziel się plikami, graj w gry on-line i surfuj w sieci.

Zaawansowane funkcje obejmują wsparcie dla nowego standardu IPv6, szyfrowanie WPA2, poręczną funkcję skanowania AP, łatwe łączenie się z innymi kompatybilnymi urządzeniami za pomocą funkcji WPS, zaawansowane funkcje filtrowania połączeń, obsługę QoS, DynDNS.

Ponadto urządzenie ma zaimplementowaną funkcję GREENnet, która obniża zużycie energii do 50%.

Dodatkowe informacje
Strona internetowa: http://www.trendnet.com/products/proddetail.asp?prod=250_TEW-732BR

Wideo: http://www.youtube.com/watch?v=jnF0WgUAQhw

Podziel się na:
  • PDF
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *