Menu Zamknij

Kolejne przyspieszenie internetu w UPC Biznes –wysyłanie danych do 30 Mb/s, pobieranie do 300 Mb/s

Nowe standardy w usługach dla Małych Firm od UPC Polska – internet o szybkości wysyłania danych do 30 Mb/s i pobierania do 300 Mb/s. To odpowiedź na wymagania biznesu, który potrzebuje coraz większych szybkości, by sprostać wyzwaniom rosnącej konkurencji. Nowe produkty internetowe dla firm są także oferowane w pakietach z telefonem i telewizją.

Nowe standardy prędkości wysyłania danych – nawet do 30 Mb/s, przy pobieraniu aż do 300 Mb/s

upc_logoPrzyspieszenie internetu w ofercie UPC Biznes jeszcze bardziej usprawni codzienną pracę małych firm i komunikację z partnerami biznesowymi. Do tej pory w ofercie UPC Biznes przedsiębiorcy mogli korzystać z dwóch prędkości wysyłania danych – do 10 Mb/s dla usług Biznes Internet 40 i Biznes Internet 80 oraz do 20 Mb/s dla usług Biznes Internet 150 i Biznes Internet 180. Teraz do portfolio dołączają także Biznes Internet 250 i Biznes Internet 300 z prędkościami wysyłania danych do 30 Mb/s.

Zestawienie szybkiego pobierania danych z wysoką prędkością wysyłania ma wpływ nie tylko na sprawną dwukierunkową komunikację, ale także zapewnić może szybkie i w pełni swobodne zarządzanie plikami zapisanymi na wirtualnym dysku od UPC, czy natychmiastowy dostęp do nowych usług, takich jak rozwiązanie Microsoft® Office 365. Niezbędne będzie także podczas prowadzenia wideokonferencji w wysokiej rozdzielczości obrazu lub potrzeby efektywnego korzystania z Internetu jednocześnie na wielu komputerach.

Jak wynika z raportu „Cyfrowa przyszłość Polski, przygotowanego na zlecenie UPC Polska przez Amarach Research i Deloitte, wykorzystywanie internetu przez polskie firmy stale rośnie, a biznes potrzebuje coraz szybszych łączy w najwyższej jakości. Ma to bowiem istotny wpływ na rozwój firm, a tym samym na rozwój polskiej gospodarki (raport można znaleźć na www.KonkurencyjnaPolska.pl).

Internet, telefon, telewizja w pakiecie

Pakiety UPC Biznes złożone są z dwóch lub trzech usług: internetu, telefonu i telewizji cyfrowej. W przypadku usługi telefonicznej opłaty abonamentowa zawiera nielimitowane, bezpłatne połączenia do innych abonentów sieci UPC. Zawierają one także nawet do 6000 minut w abonamencie do wykorzystania nie tylko w ramach 41 krajów Europy i świata (w tym m.in. do USA, Kanady, Australii, Japonii, Wielkiej Brytanii, Irlandii czy Niemiec), ale także na połączenia do największych sieci komórkowych w Polsce. Dodatkowo, w ramach pakietów usług klienci otrzymają pakiet telewizyjny MAX Extra HD oraz bezpłatnie WiFi, jedną licencję na kompleksowe rozwiązanie online – Microsoft® Office 365 i Pakiet Bezpieczeństwa zabezpieczający komputer przez wirusami

W UPC Biznes przedsiębiorcy mają także możliwość wzbogacenia każdego z pakietów o atrakcyjne cenowo opcje dodatkowe. UPC Biznes oferuje Microsoft® Office 365, nowe licencje zawierają już w cenie pełen pakiet Office Professional z możliwością instalacji na 5 dowolnych urządzeniach.

Gwarancja satysfakcji

UPC Biznes daje swoim klientom możliwość sprawdzenia produktów w codziennej pracy. Gwarantuje satysfakcję lub możliwość rozwiązania umowy w ciągu 2 miesięcy, bez konieczności zwrotu rabatów. Dzięki temu klient ma możliwość zweryfikowania obietnicy złożonej przez firmę, w tym niezawodności i wysokich parametrów produktów.

Więcej informacji na temat promocji dostępnych jest na stronie http://biznespromocje.upc.pl/

Podziel się na:
  • PDF
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *