Menu Zamknij

Samsung przedstawia ATIV Book 9 2014 Edition

Najnowszy notebook z popularnej linii ATIVz systemem Windows to doskonałe parametry i pełen komfort mobilności.

Firma Samsung Electronics Co. Ltd. przedstawiła ATIV Book 9 2014 Edition, czyli najnowsze urządzenie z cieszącej się popularnością linii ATIV. Nowy notebook z systemem Windows kontynuuje dzieło rozpoczęte przez flagowy model Book 9, jest jednak jeszcze bardziej poręczny i funkcjonalny. Tak jak wcześniejsze urządzenia z serii ATIV, pozwala użytkownikowi w dowolnym miejscu korzystać z wszystkich funkcjonalności komputerów osobistych. Notebook przyciąga wzrok zachwycającą formą smukłej, lekkiej obudowy zapewniającej mobilność i wygodę. ATIV Book 9 2014 Edition to nie tylko atrakcyjna forma – urządzenie wyposażone jest w baterię o wydłużonej żywotności oraz duży ekran, co umożliwia użytkownikowi długą i wydajną pracę.

samsung-ativ-book9-2014-edition-1ATIV Book 9 2014 Edition charakteryzuje się niebanalnym, opływowym kształtem. Jego jednowarstwowa, metalowa obudowa jest cienka, wytrzymała i lekka, dzięki czemu podróżowanie z notebookiem nie jest uciążliwe. Ekran o przekątnej 15,6” wyświetla bardzo wyraźny obraz, który w porównaniu z poprzednią generacją Book 9 charakteryzują się jasnością większą o 20% i rozdzielczością wyższą o 125%. Szeroki kąt widzenia zapewnia widoczność w każdej pozycji – z pewnością docenią to osoby, które potrzebują sprzętu do pracy w każdych warunkach. W ATIV Book 9 2014 Edition oprócz udoskonalonego ekranu, uwagę zwraca bateria o 14-godzinnej żywotności, pozwalająca pracować przez cały dzień bez konieczności podłączania zasilania. Nowa, ergonomiczna klawiatura z certyfikatem UL pozwala pracować jeszcze szybciej i wygodniej.

ATIV Book 9 2014 Edition wyposażono także w szereg funkcji, dzięki którym użytkownik może cieszyć się bardzo wysoką jakością dźwięku. Warto wśród nich wymienić zainstalowany SPlayer+ oraz autorski, bezstratny odtwarzacz audio współpracujący z chipem Wolfson DAC.

Urządzenie w kolorze Solid Black trafi do sklepów na całym świecie*

Najważniejsze parametry

Komponent Parametr ATIV Book 9 2014 Edition
Ekran Rozmiar 15.6” FHD
Rozdzielczość 1920 x 1080
Dane techniczne System operacyjny Windows 8
Procesor Core i5/i7 ULV
Karta graficzna Intel HD Graphics 4400
Pamięć RAM 8 GB
Dysk twardy Do 1024 GB SSD (Dual SSD)
Kamera 720p HD
Wymiary Wymiary 374,3 x 249,9 mm
Waga 1,85 kg
Kolor Solid Black
Gniazda WE/WY Gniazda USB 2x USB 3.0, 1x USB 2.0, HDMI, mini VGA, RJ45 (z adapterem), SD, HP/Mic, zabezpieczenie Slim Security Lock

 

*Dostępność poszczególnych usług może się różnić w zależności od kraju.

*Wszelkie opisane w niniejszym dokumencie funkcje, cechy, specyfikacje oraz inne informacje o produktach – m.in. dotyczące zalet, stylistyki, cen, komponentów, parametrów, dostępności i możliwości produktów – mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia, nie skutkując dalszymi zobowiązaniami.

Podziel się na:
  • PDF
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *