Menu Zamknij

Zwiększ kąt widzenia z wideorejestratorem MiVue

Marka Mio wprowadza na polski rynek nową gamę wideorejestratorów MiVue. W nowych urządzeniach znajduje się szereg usprawnień, które podnoszą jakość użytkowania sprzętu. We wszystkich kamerach zwiększono kąt widzenia obiektywu do 130 stopni oraz zastosowano obrotowy uchwyt. Premierze nowych kamer towarzyszy konkurs, w którym można wygrać przelot helikopterem nad Warszawą.

Mivue538_side attached_1Aby wziąć udział w zabawie należy w aplikacji konkursowej napisać, którą stolicę europejską uczestnik chciałby zobaczyć z szerokiej perspektywy i umotywować swój wybór. Komisja konkursowa wyłoni zwycięzcę, który przygotuje najbardziej kreatywne uzasadnienie mając do dyspozycji 1000 znaków. Konkurs trwa do 13 czerwca.

Zwycięzca wygra lot widokowy helikopterem nad Warszawą, w towarzystwie wybranej przez siebie osoby towarzyszącej. Warunkiem odebrania nagrody jest okazanie dowodu zakupu jednego z nowych wideorejestratorów Mio: MiVue 528, 538 lub 538 Deluxe, kupionego na terenie Polski po 15 kwietnia 2014 roku. Lot jest możliwy 21 lub 22 czerwca – w zależności od warunków pogodowych.

Szczegóły konkursu oraz regulamin można znaleźć w aplikacji dostępnej na profilu Mio Polska na Facebooku: http://on.fb.me/1fTiCgA.

MiVue serii 500 to nowa odsłona wideorejestratorów marki Mio. Producent zebrał doświadczenia poprzedniej serii i usprawnił swoje urządzenia m.in. zwiększając pole widzenia obiektywu do 130 stopni, wprowadzając funkcję HDR, która daje możliwość nagrywania obrazu o większej rozpiętości tonalnej oraz wykorzystując nowy software, który pozwala m.in. na lepsze zarządzanie pamięcią karty. Wszystkie urządzenia wyposażono w obrotowy uchwyt. Dzięki niemu można swobodnie przekręcić kamerę w promieniu 360 stopni.

Więcej informacji o wideorjestratorach MiVue 528, 538 i 538 Deluxe znajduje się na stronie www.kamerymio.pl. Lot organizuje firma Helicopter.pl – lider przewozów śmigłowcami. www.helicopter.pl

Podziel się na:
  • PDF
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *