Menu Zamknij

Projektory dla aktywnych ViewSonic PLED-W600 i PLED-W800 – inspiracja dla Św. Mikołaja:  

Znany na światowych rynkach od 25 lat dostawca projektorów – ViewSonic proponuje nowatorskie rozwiązanie dla aktywnych i wymagających użytkowników, którzy nie chcą rezygnować z audiowizualnych doznań niezależnie od sytuacji. Najnowsze projektory  ViewSonic PLED-W600 i PLED-W800 są urządzeniami kompaktowymi, które wyposażono w Mobile High-Definition Link (MHL) HDMI.  Idealnie sprawdzą się w pracy, czy w podróży i jako urządzenia zapewniające rozrywkę na bardzo dobrym poziomie.

ViewSonic_PLED-W600ViewSonic PLED-W600 waży zaledwie 798 gramów i oferuje jasność na poziomie 600 lumenów,

PLED-W800 waży niewiele więcej, bo 898 gramów, a jasność z jaką wyświetla obraz to 800 lumenów.

Projektory wyświetlają obraz w oparciu o ekologiczną technologię LED, która zapewnia bardzo długą żywotność źródła światła – 20 000 godzin. Projektory oferują rozdzielczość WXGA (1280×720) i kontrast 3500:1. Te parametry w połączeniu z technologią  SuperColor ™ sprawiają, że wyświetlany obraz jest wyrazisty i bardziej rzeczywisty ze względu na szerszy zakres kolorów od tego, który oferują tradycyjne projektory DLP. Urządzenia są wyposażone w zoom cyfrowy 2x i automatycznie dostosowują format wyświetlanego obrazu do źródła – 4:3; 16:9 lub 16:10. Współpracują z mobilnymi urządzeniami takimi jak smartfony, laptopy, tablety, konsole do gier i aparaty cyfrowe. Dzięki MHL HDMI użytkownicy mogą przesyłać treści ze swoich urządzeń mobilnych i oglądać je na dużym ekranie.

ViewSonic PLED-W800 ma wbudowany odtwarzacz multimedialny i pozwala na odtwarzanie plików z najpopularniejszych programów Microsoft® Office™ Word, Excel PowerPoint, a także plików PDF oraz zdjęć i filmów bezpośrednio z pamięci USB. Oprócz USB do projektora możemy podłączyć się przez  HDMI/MHL i VGA-In oraz opcjonalnie WiFi Dongle zapewniający funkcje bezprzewodowe oraz kompatybilność z Miracast™ i DLNA®. Projektor ma wbudowany system dźwięku ViewSonic SonicMode, który pozwala na dostosowanie się do różnych sytuacji (odpowiednio dobiera ustawienia dla głosu czy multimediów) . Wyświetla obraz o przekątnej do 100’’ i oferuje auto-korekcję zniekształceń trapezowych w pionie.

ViewSonic PLED-W600 i PLED-W800 są dostępnie w cenie brutto – odpowiednio – 2299 i 3099 zł

Podziel się na:
  • PDF
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *