Menu Zamknij

Toshiba przedstawia produkty dla rynku Digital Signage

Toshiba przedstawia produkty dla rynku digital signage. Bogate portfolio firmy w tym segmencie sprawdza się w wielu różnych sektorach takich jak m.in. edukacja, finanse i bankowość, hotelarstwo, transport, gastronomia, medycyna i wiele innych. Dzięki profesjonalnym matrycom IPS mogącym pracować  przez 24 godziny 7 dni w tygodniu, produkty zapewniają nieprzerwaną i niepowtarzalną jakość wyświetlanego obrazu oraz elastyczne możliwości zarządzania treścią.

 1Toshiba oznacza biznes

Niezależnie od tego czy zarządzasz siecią hoteli, restauracji, czy jednym punktem usługowym, Twoi klienci docenią możliwość przeglądania oferty w przejrzysty i atrakcyjnie wizualny sposób. Toshiba dostarcza ekrany dostosowane zarówno do pracy wewnątrz jak i na zewnątrz budynków gdzie doskonalne sprawdzają się matryce o wysokiej jasnośći. Firma do tego celu wykorzystuje swoje wieloletnie doświadczenie w dostarczaniu najnowocześniejszych technologii w zakresie produkcji telewizorów. Doskonały przykład stanowi m.in. 32-calowy monitor Ultra HD – TUM 32PRO1 oferujacy idealne odwzorowanie kolorów oraz najlepszą jakość obrazu. Fotografowie i wydawcy mogą wyświetlać zdjęcia zrobione za pomocą aparatu kompatybilnego z przestrzenią barw Adobe RGB i sprawdzić nasycenie kolorów przed zleceniem wydruku. Podstawę oferty stanowią wyświetlacze z serii TD-E, których elastyczność i wszechstronność pozwolą na pracę w zróżnicowanych środowiskach. Dzięki smukłej konstrukcji idealnie dopasują się do każdego wnętrza, zapewniając najwyższą jakość wyświetlanego obrazu.

Niezależnie od posiadanej przestrzeni

Superszerokie ekrany P32LC12 o rozdzielczości 1920×540 zostały zaprojektowane z myślą o miejscach, w których chcemy wyświetlić treści informacyjne i reklamowe w tym samym czasie, np. dworce kolejowe, przystanki autobusowego czy też jako nośnik informacji pasażerskiej w środkach komunikacji miejskiej. Wysoka jasność matrycy 900cd pozwala na umiejscowienie ekranu na zewnątrz budynku, a elastyczność i efektywne zagospodarowanie obszaru reklamowego gwarantuje możliwość pracy w trybie portretowym lub horyzontalnym.

Jeszcze większe możliwości komunikowania

W swojej bogatej ofercie Toshiba posiada również 55-calowe ekrany TD-X551X (jasność 800cd) i TD-X551M (jasność 500cd) z  niezwykle wąską ramką, która umożliwia połączenie nawet kilkudziesięciu wyświetlaczy w jeden duży panel informacyjny. Są to monitory, które idealnie nadają się  do tworzenia dużych ścian wizyjnych gdzie liczy się niezawodność oraz wysoka jakość wyświetlanego obrazu. Tylne podświetlenie LED znacząco zmniejsza gabaryty i wagę monitora oraz ogranicza koszty jego eksploatacji.

Rynek digital signage rozwija się niezwykle dynamicznie. Coraz więcej firm usługowych, hoteli, restauracji, placówek medycznych itp. decyduje się na wdrożenie kompleksowego systemu profesjonalnych wyświetlaczy do komunikowania swoich ofert. Tutaj liczy się przede wszystkim niezawodność produktu i jakość obrazu. Toshiba posiada wieloletnie doświadczenie w produkcji innowacyjnych telewizorów, dlatego też korzystając z bogatej wiedzy naszych specjalistów z całego świata jesteśmy w stanie oferować produkty, które zapewnią nieprzerwaną pracę przez 24 godziny, 7 dni w tygodni. Dzięki zastosowaniu standardu OPS w całej serii profesjonalnych monitorów, dajemy możliwość zintegrowania  w prosty sposób usługi do zarządzania wyświetlaną treścią. Wszystkie profesjonalne monitory Toshiba wyposażone w standard OPS w połączeniu z playerem Toshiba do wyświetlania treści dają klientowi kompletną i niezbędną usługę pozwalającą na centralne zarządzanie i wyświetlanie kontentu.

powiedział Michał Dołaszyński, Channel Manager B2B – Professional Displays & TV, Poland & Baltic States Toshiba Europe GmbH.

Toshiba online

Więcej informacji dostępnych jest na stronie: www.toshiba.pl

Podziel się na:
  • PDF
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *