Menu Zamknij

Nowe iPhone’y odpowiednio zabezpieczone  

Firma LifeProof, znana z produkcji wysokiej jakości akcesoriów do smartfonów, wprowadza właśnie na polski rynek nowe, pancerne obudowy dedykowane najnowszym iPhone’om.

PROD_AMP600_Fre_Black_Front Straight_141111_3000x3000Produkty LifeProof spełniają wojskowe standardy dla ochrony przed wstrząsami, dzięki czemu możliwe jest korzystanie ze smartfonu nawet w najtrudniejszych warunkach.

Stworzyliśmy obudowy LifeProof, by umożliwić ludziom cieszenie się pełnią życia, bez ograniczeń i obaw, że zniszczą swój telefon – mówi Pete Lindgren, prezes i dyrektor generalny LifeProof. – Obudowy zabezpieczają telefon przed śniegiem, lodem, wodą oraz kurzem, co pozwala użytkownikom zabrać nowego iPhone’a na niemal każdą wyprawę i w pełni wykorzystywać jego funkcjonalność. – dodaje.

W sumie użytkownicy będą mieli możliwość wyboru spośród dwóch modeli. Model fre dostępny będzie w pierwszej kolejności. Wyposażony został w cienką folię, która dokładnie przylega do powierzchni wyświetlacza, chroniąc go przed zarysowaniami i działaniem wody. Odpowiednio zaprojektowana obudowa zapewnia łatwy dostęp do przycisków funkcyjnych oraz chroni gniazdo słuchawkowe i port ładowania. Dodatkowo, obudowa zabezpiecza głośnik i mikrofon, nie wpływając równocześnie na jakość dźwięku.

PROD_AMP600_Fre_Black_Rear Straight_141111_3000x3000Druga nowość to ochronna obudowa z serii nuud, która w odróżnieniu do innych produktów tego typu, nie została wyposażona w folię pokrywającą wyświetlacz. Dzięki temu użytkownik ma bezpośredni dostęp do ekranu dotykowego urządzenia, co pozwala na nieskrępowane korzystanie z jego funkcji. Jednocześnie brak folii nie wpływa na szczelność – urządzenie działa prawidłowo pod wodą do głębokości 2 m.

Model fre dostępny będzie w pierwszej połowie grudnia, w cenie 329 złotych. Model nuud wejdzie do sprzedaży na początku stycznia 2015 roku – jego cena nie została jeszcze ustalona. Produkty objęte są 12-miesięczną gwarancją i będzie można je kupić w: Media Markt, Saturn, Agito, Komputronik, iSpot, iDream, Cortland, iMad i iSpace.

Podziel się na:
  • PDF
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik

1 Komentarz

  1. dziuplak

    jak tylko sie pojawi to pewnie sie skusze i zamowie w komputroniku wersje z ochroną szyby, na narty bedzie jak znalazl bo wiekszosc etui to takie pseudo etui i malo jest solidnych, moze to bedzie z innej polki

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *