Menu Zamknij

#pięknieproste aplikacje, czyli kobiecy must have  

Polki nie wyobrażają sobie swojej codzienności bez mobilnych, nowoczesnych technologii – taki wniosek płynie z badań przeprowadzonych przez ośrodek badawczy IPSOS na zlecenie firmy Samsung*. Respondentki twierdzą, że smartfon to urządzenie niezbędne do funkcjonowania w dzisiejszych czasach. Wciąż jednak przyznają, że brak im czasu na wyszukiwanie i pobieranie przydatnych aplikacji, a z możliwości smartfona nie korzystają w 100%. A przecież może być inaczej!

Logo_PPAmbasadorki #pięknieproste, jednego z najbardziej kobiecego projektu w sieci, inspirującego do zaprzyjaźnienia się ze światem nowoczesnych technologii, przygotowały listę niezastąpionych aplikacji. Poniżej zestawienie absolutnych must have, czyli tych, które musisz mieć:

Projektantka mody i zarazem pierwsza z ambasadorek #pięknieproste – Rina Cossack, aplikacji używa codziennie. Dzięki nim usprawnia swoją pracę, zbiera i zapisuje inspiracje. Niezastąpiona aplikacja?

#PINTEREST

To prawdziwa kopalnia kreatywności! Niezastąpiony do nieustannego wyszukiwania nowych pomysłów i podglądania zdjęć ulubionych marek i projektantów.

Ania Jagaciak to młoda i odnosząca sukcesy lekkoatletka. Fanka wszelkich „apek”, które usprawnią jej trening, a przy okazji umilają jej dzień. Jeśli na swojego smartfona mogłaby pobrać tylko jedną aplikację? Wybór prawie niemożliwy, ale byłoby to…

#ENDOMONDO

Idealna aplikacja przy ciągłych treningach. Dzięki niej wiesz, jak daleko i jak szybko biegłaś. Bezcenny moment – kiedy widzisz spalone kalorie!

Anita i Kamila Nawarkiewicz – siostry z Polski, mamy Gucia i Henia, twórczynie marki ubrań FEMI PLEASURE. Uzależnione od podróży, podczas których zbierają inspiracje.

#WEATHER EX

Odwieczne pytanie – co spakować do walizki? Zanim zafundujemy sobie nadbagaż – warto sprawdzić pogodę! Dzięki tej aplikacji, ani Anity, ani Kamili pogoda nigdy nie zaskoczy na wyjeździe.

Ania Rutkowska na swoim blogu Mammamija pisze o swojej rodzinie, codzienności i podróżach. Aplikacje pozwalają jej po prostu robić to, co kocha! Uwielbia gotować dla całej swojej rodziny.

#Kuchnia

Dostęp do mobilnej wersji magazynu Kuchnia na smartfonie to mnóstwo świetnych przepisów, ciekawych reportaży i felietonów na wyciągnięcie ręki. Idealna do szukania kulinarnych inspiracji.

Agata Nowicka, znana również jako Endo, to aktualna ambasadorka #pięknieproste. Światowej sławy ilustratorka, która coraz częściej tworzy swoje szkice na… ekranie smartfona. Ulubiona aplikacja, którą powinna mieć każda kobieta o artystycznej duszy?

#PEN.UP

Dzięki niej możesz nie tylko oglądać i oceniać prace artystów z całego świata, ale także tworzyć i dzielić się własnymi szkicami. Stwórz inspirującą serię i dowiedz się, co na ich temat myślą inni!

Szukasz więcej inspiracji? Odwiedź www.pieknieproste.pl i daj się zainspirować.

Podziel się na:
  • PDF
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *