Menu Zamknij

Sony Professional partnerem gali Złote Laury Super Biznesu

Projektor laserowy i profesjonalne monitory Sony tworzyły  wizualną oprawę gali.

Redakcja „Super Biznesu” – dodatku ekonomicznego do „Super Expresu” uhonorowała ludzi, instytucje i firmy za osiągnięcia gospodarcze.  Szczególną uwagę zwracano na korzyści dla lokalnej gospodarki oraz osiągnięcia, które sprzyjają rozwojowi polskiej przedsiębiorczości. Złote Laury Super Biznesu  zostały przyznane po raz pierwszy, wręczono je na Gali w Pałacu Prymasowskim w Warszawie.

900__8441Złoty Laur Super Biznesu w kategorii innowacyjność  przyznany Poczcie Polskiej wręczył Włodzimierz Karpiński, Minister Skarbu Państwa.

Partnerem technologicznym gali było Sony Professional. Do wizualnej oprawy wydarzenia wykorzystano – 65” monitor Sony Bravia 4K, dwa 60” monitory Sony Bravia Full HD oraz projektor Sony VPL-FHZ700L.

Do audiowizualnej obsługi tego prestiżowego i ważnego wydarzenia zaproponowaliśmy 60-cio calowe, profesjonalne monitory Sony Bravia, które odtwarzały prezentacje z pamięci przenośnych usb flash oraz najnowszy laserowy projektor LCD Sony – VPL-FHZ700L. Jak się okazało był to słuszny wybór. – informuje Dorota Wódka – Kot, Trade Marketing Manager na Europe środkowo-wschodnią Comunicacation & Presentaion Sony Professional- Sony VPL-FHZ700L  jest urządzeniem dedykowanym do tego typu zastosowań. Urządzenie to łączy w sobie bardzo dobre parametry z wygodą eksploatacyjną. Rozdzielczość WUXGA oraz jasność, aż 7000 lumenów zagwarantowały znakomity i szczegółowy obraz. Co przy imprezie tej klasy było koniecznością.”

Bliższe informacje:  http://www.sony.pl/pro/product/projectors-installation/vpl-fhz700l/overview/

Za instalację i obsługę techniczną urządzeń Sony była odpowiedzialna firma AVL-Trading.

Podziel się na:
  • PDF
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *