Menu Zamknij

Kup świąteczne prezenty last minute i zapłać po Nowym Roku  

NEO24.PL, największy w Polsce sklep internetowy, jak co roku przygotował wyjątkową ofertę dla wszystkich spóźnionych i pozbawionych środków Świętych Mikołajów. Kupując prezenty w internecie na ostatnią chwilę, nie musimy się już obawiać, że przesyłka utknie na poczcie czy w firmie kurierskiej. Nie musimy się już też martwić, że nasze fundusze mogą okazać się niewystarczające. Teraz możemy zamówić prezenty, a zapłacić za nie dopiero po Nowym Roku. Dzięki wprowadzonej przez NEO24.pl specjalnej Gwarancji Renifera oraz systemowi odroczonych płatności Ferbuy możemy mieć pewność, że w tym roku w święta nikt nie zostanie bez prezentu.

Gwarancja_reniferaNie musisz być skazany na stanie w długich kolejkach sklepowych. Nie musisz też martwić się o to, czy Twoje fundusze są wystarczające, ani o to czy prezent zamówiony w internecie nie spędzi Świąt w magazynie firmy kurierskiej… Bądź sprytnym Świętym Mikołajem – zrób zakupy w dobrym sklepie internetowym, który pozwoli Ci zapłacić za kupione teraz prezenty po Nowym Roku oraz który da Ci gwarancję, że towar na pewno dotrze przed Gwiazdką.  NEO24.pl daje taką pewność. Jeśli wybierzesz produkty oznaczone Gwarancją Renifera, możesz być spokojny o to, że dostaniesz na czas zamówienie złożone nawet w ostatnim przedświątecznym tygodniu! Jeśli wybierzesz formę płatności w systemie Ferbuy – będziesz mógł zapłacić za swoje prezenty po Nowym Roku i nie poniesiesz żadnych dodatkowych opłat.

Jak skorzystać z Gwarancji Renifera w NEO24.PL?

Wystarczy, robiąc zakupy na www.neo24.pl, wybrać produkty oznaczone tym znakiem:

Co zrobić żeby zapłacić za zakupy po Nowym Roku?

Dokonując zakupów wystarczy wybrać odroczoną formę płatności z FerBuy (z okazji świąt, koszt usługi jest całkowicie bezpłatny). Po wypełnieniu wniosku zawierającego pesel i numer telefonu, w przeciągu 30 sekund otrzymamy decyzję o możliwości skorzystania z systemu, a więc znacznie szybciej niż w przypadku wniosków o kredyty ratalne. W dalszej kolejności już tylko oczekujemy na towar, aby móc się cieszyć prezentami wraz z bliskimi.

W NEO24.PL można wybierać produkty z bardzo szerokiej oferty sprzętów RTV/ AGD i IT, zabawek, perfum czy akcesoriów dla zwierząt. Zamówienie można otrzymać przesyłką kurierską, odebrać w paczkomacie, w kiosku Ruchu (produkty ważące do 20 kg, w cenie do 300 zł.) oraz na stacjach Orlen (produkty ważące do 25 kg, w cenie do 5000 zł).

Podziel się na:
  • PDF
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *