Menu Zamknij

ARCHOS zaprezentuje nowe smartfony i tablety z LTE na targach CES 2015

Firma ARCHOS, pionier na rynku urządzeń z systemem Android™ informuje o wprowadzeniu do oferty nowych tabletów i smartfonów z łącznością LTE, które zostaną zaprezentowane podczas targów elektroniki użytkowej CES 2015.

image003ARCHOS Diamond: najnowszy smartfon z LTE za mniej niż 800 zł

Zaprezentowany na tegorocznych targach w Paryżu ARCHOS Diamond łączy w sobie elegancki design i wszechstronność LTE. Smartfon bazuje na ośmiordzeniowym procesorze i oferuje 2 GB RAM oraz 16 GB pamięci wewnętrznej na potrzeby użytkownika. Dodatkowo wyposażony został w aparat 16 MP. Dzięki 5-calowemu wyświetlaczowi Full HD opartemu na matrycy IPS i szybkiej łączności LTE, pozwoli na swobodne granie w gry i oglądanie filmów w każdym momencie.

Do tej pory rynek budżetowych smartfonów zdominowany był przez urządzenia wyposażone jedynie w podstawowe funkcje. ARCHOS wraz z nową ofertą rozszerza możliwości i podnosi konkurencyjność w tej kategorii.

W ostatnich latach wysoko zaawansowane technologicznie urządzenia nie były powszechnie dostępne dla konsumentów ze względu na ich wysokie ceny – mówi Loïc Poirier, CEO firmy ARCHOS. Wprowadzając do naszej oferty ARCHOS Diamond, chcemy aby ta sama wysoka technologia była dostępna dla wszystkich.

80b Helium – wszechstronny tablet z LTE i ceną poniżej 600 zł

Tablet wyposażony został w czterordzeniowy procesor o taktowaniu 1,5GHz. Dzięki wysokiej rozdzielczości ekranu i wbudowanemu modemowi 4G pozwoli na ściągnięcie filmu w niecałe 3 minuty i obejrzenie go w wersji HD. Dedykowany multimedialnej rozrywce 80b Helium umożliwi także płynną grę we wszystkie oferowane przez sklep Google tytuły.

Nowe urządzenia z LTE i aktualizacja istniejących

Firma ARCHOS zapowiada rozszerzenie swojej oferty o jeszcze więcej urządzeń w standardzie 4G oraz aktualizację istniejących smartfonów z serii Helium: 45b, 50b i 50c,       a także wprowadzenie modeli tabletów 70 i 101 Helium. Wszystkie urządzenia dostępne będą w atrakcyjnych cenach.

Więcej informacji o całej gamie smartfonów, tabletów i Inteligentnych Urządzeń marki ARCHOS będzie można uzyskać, odwiedzając stanowisko firmy ARCHOS na targach CES 2015 w Centrum Kongresowym Sands Expo, stanowisko 70437.

Więcej informacji:

www.archos.com

Podziel się na:
  • PDF
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *