Menu Zamknij

ViewSonic: monitor 5K i nowa linia projektorów LightStream™

ViewSonic – wiodący, światowy dostawca produktów  i rozwiązań wizualnych zaprezentował najnowsze linie produktów 2015. Wśród nich znalazł się monitor 5K, monitory Ultra HD 4K, odświeżone i konkurencyjne cenowo projektory, rozwiązania VDI, a także urządzenia do zastosowań digital signage. Producent jest liderem w branży w zakresie innowacyjnych rozwiązań. W ofercie ViewSonic są dotykowe wyświetlacze i interaktywne rozwiązania, ale także monitory z zakrzywionym ekranem. Produkty oferują łączność bezprzewodową, technologię chmury, a także technologię opartą na rozwiązaniach wirtualnych, które spełniają oczekiwania najbardziej wymagających klientów.

Dystrybutorem urządzeń ViewSonic w Polsce jest ViDiS SA (www.viewsonic.pl)

PJD5555w_LeftProjektory ViewSonic LightStream™

W nowej, eleganckiej i modnej obudowie ViewSonic wprowadza linię projektorów LightStream™ wyposażonych w funkcję SuperColor ™. Pozwala ona osiągać nie tylko wyższe poziomy jasności, ale także lepiej odwzorowane, rzeczywiste kolory. ViewSonic LightStream PJD5 jest pierwszą serią z linii LightStream™. Dzięki 3200 ANSI lumenom jasności i inteligentnym, zintegrowanym funkcjom idealnie nadaje się do zastosowań w szkolnych klasach, salach konferencyjnych, a także domach.

Technologie klasy profesjonalnej do domu, ViewSonic proponuje przedstawiając nowy projektor do kina domowego PJD7822HDL. Wysoka wydajność, jasność na poziomie 3200 ANSI lumenów oraz 1080p w połączeniu z wygodnymi opcjami łączności to krótka charakterystyka nowego projektora. Gładka, biała obudowa będzie się dobrze komponowała we wnętrzu każdego domu. Mobilni profesjonaliści znajdą dla siebie wielokrotnie nagradzane, lekkie i jasne projektory PLED-W600 i W800, które są już dostępne na polskim rynku.

Monitory biurkowe

ViewSonic_vsd241ViewSonic zapowiedział wprowadzenie trzech nowych monitorów 4K Ultra HD, nowy wyświetlacz dotykowy oraz dwa wyświetlacze kompatybilne z VDI. Flagowy VP2780-4K to 27-calowy Ultra HD 4K profesjonalny monitor wyposażony w panel IPS, oferujący rozdzielczość 3820×2160 przy 60 Hz dedykowany dla CAD/CAM oraz nadawania lub edycji filmów. VG2860Smhl-4K ma 28-calową matrycę 4K i zapewnia doskonałą funkcjonalność. Oferuje Ultra HD 3840 x 2160 oraz opcje łączności takie jak DisplayPort, Mini DisplayPort, HDMI®, MHL oraz wejściami DVI i 4 porty USB dla komputerów klasy komercyjnej. Obydwa monitory mają funkcję Multipicture, która pozwala obsługiwać do 4 różnych ekranów dla zwiększenia produktywności. Monitor 4K w konkurencyjnej cenie to 24-calowy VX2475Smhl.

Do cenionej linii dotykowych wyświetlaczy ViewSonic dołącza 24-calowy interaktywny ekran dotykowy TD2430Sml. Urządzenie jest wzbogacone o technologię wizualną SuperClear ™, ma 10-punktowy pojemnościowy ekran dotykowy i zapewnia elastyczną łączność oraz ergonomiczną, komfortową obsługę.

Wyświetlacze ViewSonic są kompatybilne z różnymi ustawieniami, w tym ze środowiskiem Virtual Desktop Infrastructure. Podczas targów CES firma ViewSonic wykazała zgodność VDI swoich dwóch nowych monitorów do ustawień korporacyjnych(VMware, czy Citrix). Monitor LED VG2439Smhl  ma 24-calowy, w pełni ergonomiczny, obracany ekran, pivot i regulowaną wysokość. VG2847Smhl-LED zapewnia najwyższą wydajność ekranu z technologią paneli SuperClear MVA. Jest wyposażony w złącze HDMI oraz DisplayPort zapewniając tym samym elastyczną łączność z wieloma urządzeniami multimedialnymi i komputerowymi.

Technologia Demonstracja

Prezentacja najnowszych technologii w grach i rozrywce obejmowała trzy nowe monitory, które zapewniają niezapomniane wrażenia multimedialne. VX3473Smhl  to 34-calowy ultra szeroki i zakrzywiony monitor LED. W ramach opcji łączności znajdują się: DisplayPort, HDMI 1.2a, MHL USB

3.0, and144Hz. Ten charakterystyczny monitor multimedialny zapewnia wciągającą rozgrywkę na najwyższym poziomie.

Debiut ViewSonica to pierwszy monitor 5K –  VP2785-5K. Wspaniałą rozdzielczość 5120×2880 5K zapewnia 27-calowy wyświetlacz gwarantując jednocześnie 99% Adobe® RGB koloru dla wyjątkowej jasności do zastosowań graficznych i projektowych, gdzie szczegółowość ekranu ma krytyczne znaczenie.

Do sprawnych i bezbłędnych zastosowań w grach ViewSonic proponuje także, 27 – calowy  VX2701 monitor Full HD 1080p, któryposiada144Hzczęstotliwość odświeżania iultraszybką reakcję -1ms.

ViewSonic_VP2785Technologia Client VDI (Virtual Desktop Infrastructure)

ViewSonic SC-U25 jest najprostszym rozwiązaniem dla wdrożeń wirtualizacji desktopów. Plug-and-play. Obsługuje klientów sieci LAN Gigabit Ethernet. Łatwa instalacja i proste zarządzanie to podstawowe atuty tego rozwiązania. SC-U25 jest zoptymalizowany do obsługi wirtualnych desktopów, w tym Microsoft Windows (XP / 7/8), sesji przeglądarki, Chrome, skonfigurowanego fabrycznie Linuksa, a także kiosku i digital signage stacji podłączonych do wielu monitorów w sieci lokalnej. Dopuszcza do 20 użytkowników na serwer PC i zapewnia ekonomiczne rozwiązanie VDI.

ViewSonic SC-T47 to wszechstronne rozwiązanie do wirtualizacji. SC-T47. Obsługuje do 4 wyświetlaczy Full HD 1080p. ViewSonic SC-Z56 posiada certyfikat VMware Horizon View ™ i obsługuje zaawansowane aplikacje 2D / 3D z maksymalnie czterech monitorów Full HD lub jednocześnie podwójnych QHD.

Zintegrowane i łatwe w zarządzaniu rozwiązanie VDI oferuje wyświetlacz VSD231 LED Smart ma 23 cale, IPS Full HD 1080p, 10-punktowy pojemnościowy ekran dotykowy z systemem operacyjnym Android™ 4.3 Jelly Bean. Nowy 24-calowy SD-Z246 zintegrowany monitor Zero Client jest idealny do bezproblemowego wdrażania w środowiskach opartych na VMware VDI, a SD-T225 to 22-calowy wyświetlacz Thin Client zoptymalizowany pod kątem wirtualizacji Citrix i Microsoft w oparciu o wiele opcji połączeń, w tym podwójnego wyjścia DVI oraz czterech portów USB dla urządzeń peryferyjnych.

Rozwiązania VDI ViewSonic są zoptymalizowane dla głównych protokołów sieciowych zdalnych, w tym Microsoft Remote FX PROW z Citrix ICA ™, / HDX, PCoIP® dla VMware, VMware Horizon Daas, Amazon obszarów roboczych i środowisk zdalnych stacji roboczych.

Monitory wielkoformatowe / Digital Signage

Znaczenie digital signage rośnie z każdym rokiem. Dotarcie do klientów jest niezbędne, a w skutecznej realizacji komunikacji z pewnością pomoże ViewSonic CDE8451-TL. Jest to 84-calowy, Ultra HD 4K, interaktywny ekran wielkoformatowy wyposażony w sześć punktów jednoczesnego dotyku, który zapewnia ultra-wysoką rozdzielczości obrazowania.

Wielkoformatowe wyświetlacze firmy ViewSonic i produkty cyfrowe signage oferują wyjątkową wydajność w zakresie ekspozycji wiadomości multimedialnych. Nowy EP5012TL 50-calowy interaktywny monitor z czterema punktami dotyku ePoster jest All-in-one jako wolnostojące rozwiązanie cyfrowego kiosku, na które składa się wbudowany odtwarzacz multimedialny, 8 GB pamięci wewnętrznej wraz z oprogramowaniem do zarządzania treścią listy odtwarzania, planowania i budowy eksportu przez sieć – w pakiecie. EP5012-TL posiada również wbudowany system operacyjny Linux ™.

Podziel się na:
  • PDF
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *